دوشنبه، 27 شهریور 1402 - 18:31

رئیس شورای شهر کرج؛

تمهیدات لازم در آستانه بازگشایی مدارس در حال اجرا است

رئیس شورای اسلامی شهر کرج ضمن تاکید بر تلاش شبانه‌روزی نیروهای خدماتی شهرداری برای آماده‌سازی هرچه بهتر شهر برای استقبال از سال تحصیلی جدید، گفت: اقدامات لازم به منظور فراهم کردن شرایط مناسب روزهای آغازین سال تحصیلی از سوی شهرداری در حال اجراست.

کرج. امید بانوان؛‌ «مسعود محمدی» در ابتدای یکصد و سی و سومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول در آستانه فرا رسیدن ماه مهر و شروع سال تحصیلی جدید اظهارداشت: در راستای فراهم نمودن محیط شهری مناسب به مناسبت بازگشایی مدارس، تلاش می‌شود تا خدماتی در خور شأن مجموعه تعلیم و تربیت این کلانشهر با محوریت معاونت خدمات شهری و همکاری سازمانهای وابسته در خصوص زیباسازی شهر اجرا شود.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: شهرداری با پاکسازی، بهسازی و زیباسازی معابر پیرامون مدارس، لکه گیری آسفالت پیاده روها و معابر اطراف مدارس، حذف موانع فیزیکی و نیز نازیبائی های بصری از اطراف مدارس تلاش می‌کند تا محیطی شاد، سالم و با نشاط برای ارتقای روحی دانش آموزان، جهت فراگیری علم و دانش مهیا سازد.

محمدی همچنین از آمادگی ناوگان اتوبوسرانی شهرداری نیز همزمان با آغاز سال تحصیلی خبر داد و یادآور شد: با توجه به افزایش تردد درون شهری و آغاز فعالیت مدارس و دانشگاه‌ها پیش بینی لازم برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان انجام شود.

وی با اشاره به هماهنگی های انجام شده در خصوص سرویس مدارس خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی‌های انجام شده تلاش داریم همزمان با آغاز مهر ماه و سال تحصیلی جدید، استقبالی شایسته از دانش‌آموزان و دانشجویان انجام دهیم.

کدخبر: 15519


اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise