جمعه، 24 خرداد 1398 - 20:01

۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار به استان البرز اختصاص یافت

پس از سفر معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه به البرز چهارصد میلیارد تومان به این استان اعتبار اختصاص یافت.

کرج - امید بانوان؛ مهر نوشت؛ طی سفر یک‌روزه محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه به البرز و تشریح وضعیت استان از سوی استاندار و تأکید بر لزوم توجه ملی برای تسریع در مسیر رشد و توسعه بسیاری از پروژه‌ها، بازدیدی از پروژه‌های راه‌سازی البرز صورت گرفت.

در این بازدید معاون رئیس‌جمهور اهمیت راه‌های البرز را ملی دانسته و تعهد و قول مساعد دولت را برای همراهی بیشتر در این راستا اعلام کرد.

با گذشت یک روز از این بازدید طی نامه‌ای از سوی نوبخت، رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار جهت مشارکت در احداث و تکمیل منطقه یک آزادراه تهران - شمال و ۱۰۰ میلیارد تومان نیز برای مشارکت در احداث و تکمیل ادامه آزادراه همت اختصاص یافت.

کمتر از ۱۰ روز پیش استاندار البرز با همراهی مجمع نمایندگان استان برای ارائه گزارش از وضعیت زیرساخت‌های استان با توجه به افزایش سریع جمعیت و رشد روزافزون مهاجرت به استان، خواستار توجه ویژه ملی در جهت ارتقا زیرساخت‌ها و امکانات لازم بود، چراکه البرز از ابتدای تأسیس از اعتبارات کافی برای استان شدن بهره‌مند نشده بود.

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور پس‌ازاین دیدار متعهد شد که ظرف دو هفته برای بازدید از پروژه‌های مهم استان حضور یابد که این امر کمتر از یک هفته محقق شد.

استاندار البرز بر این باور است که با دعوت از مسئولان ملی و تشریح درست از وضعیت استان می‌توان کاستی‌ها و کمبودها را با جلب اعتبارات ملی با سرعت بیشتری جبران کرد.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1553


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise