چهارشنبه، 29 شهریور 1402 - 15:31

مهلت نظرسنجی درباره قانون رتبه‌بندی معلمان تمدید شد

وزارت آموزش و پرورش برای اصلاح آئین‌نامه رتبه بندی از معلمان خواسته است در یک نظر سنجی شرکت کنند.

آموزش و پرورش. امید بانوان؛ «رضا مراد صحرایی» وزیر آموزش و پرورش هفته جاری در خصوص اصلاح آئین نامه رتبه‌بندی معلمان گفت: کار اصلاح شروع شده و در حال نظرسنجی از معلمان هستیم تا مقدمه‌ای بر تدوین آئین‌نامه نهایی باشد.

حال وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه ضمن درخواست مجدد از فرهنگیان برای شرکت در این ارزیابی، زمان شرکت در این نظرسنجی را تمدید کرده است.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به اجرای قانون رتبه بندی معلمان و در راستای صیانت از حقوق همکاران و تکریم معلمان، پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش با همکاری معاونت حقوقی و امور مجلس در جهت بهبود و اصلاح معایب و ایرادات و ارتقا رتبه‌بندی، اقدام به ارزیابی وضعیت اجرای رتبه بندی از منظر مشمولین قانون رتبه‌بندی کرده است.

معلمان می‌توانند برای مشارکت در این امر، تا ۵ مهرماه ۱۴۰۲ به لینک https://nazar.medu.ir/take-survey/SURlm۴kvchm۵sd مراجعه کرده و نظرات و دیدگاه‌های خود را در جهت افزایش کیفی فرآیند تعلیم و تربیت، اعتلای کرامت و منزلت اجتماعی معلمان، استقرار نظام پرداخت‌ها بر اساس تخصص و شایستگی‌ها، تقویت انگیزه و رضایتمندی شغلی و ارتقای تعهد و تقویت هویت حرفه‌ای ابراز نمایند. ‌

کدخبر: 15563


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise