جمعه، 24 خرداد 1398 - 20:22

جاعل عناوین دولتی در البرز دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی البرز از دستگیری فردی که با جعل عناوین دولتی اقدام به کلاهبرداری می کرد دراین استان خبر داد.

کرج - امید بانوان؛  ایرنا نوشت؛ سرهنگ محمد نادربیگی گفت: در پی دریافت یک فقره پرونده کلاهبرداری مبنی بر غصب عناوین دولتی و اقدام به دریافت مبالغی در ازای یافتن شغل پردرآمد و دریافت معافیت پزشکی پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد مالباخته کارمند آموزش و پرورش است که در مدرسه ای که مشغول کار بوده و با اولیاء یکی از دانش آموزان آشنا و آن فرد با معرفی خود به عنوان یکی از افراد صاحب نفوذ در دستگاه های دولتی و جلب اعتماد شاکی با این ادعا که قادر به گرفتن معافیت سربازی برای فرزندش است از او و یکی از همکارانش مبلغ ۳۶۰ میلیون ریال دریافت و متواری شده است.

نادربیگی اضافه کرد: با بررسی سوابق این متهم مشخص شد نامبرده دارای چندین فقره سابقه کلاهبرداری بوده که با تحقیقات فنی و اقدامات پلیسی مخفیگاه متهم در کرج شناسایی و باهماهنگی مقام قضائی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

وی خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی ماموران، به جرم خود مبنی بر غصب عناوین دولتی و کلاهبرداری از ۲ نفر به مبلغ ۳۶۰ میلیون ریال اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز افزود: مردم در صورت مواجه با افرادی که با سوء استفاده از عناوین دولتی و نظامی قصد دریافت مبالغ هنگفت از آنها را دارند بلافاصله موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1557


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise