یکشنبه، 26 خرداد 1398 - 15:16

عضو شورای فردیس همچنان حق ورود به جلسات شورای شهر را ندارد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس در خصوص آخرین وضعیت یکی از اعضای شورای شهر فردیس که پیش از این اعلام شد به علت اخذ رشوه بازداشت شده است گفت: ممنوعیت ورود این عضو شورای شهر فردیس به جلسات شورا همچنان ادامه دارد و نتیجه پرونده وی نیز باید توسط قاضی اعلام شود.

کرج - امید بانوان؛ ایسنا نوشت؛ با اشاره به آخرین وضعیت مدیریت شهری فردیس گفت: نجات وضعیت فردیس در دست نهادهای نظارتی و استانداری البرز است، دادستانی در خصوص به بن‌بست رسیدن و عملکرد نامطلوب در اداره شهر به وظایف قانونی خود عمل و تذکرات خود را ارائه کرده است اما قانون اجازه دخالت در امور شهری را به دادستانی نمی‌دهد.

جهانشاهلو افزود: دادستانی فردیس ماورای اختیارات خود نه تاکنون اقدامی کرده است و نه اقدامی خواهد کرد.

وی با بیان اینکه وظیفه مدیریت امور بر عهده استانداری و هیئت نظارت است گفت: اما متأسفانه در این خصوص یا متوجه بحران به بن‌بست رسیدن در امورات شورای شهر و شهرداری فردیس نشده‌اند و یا تمایلی به دخالت در این امور ندارند.

دادستان فردیس خاطرنشان کرد: در این بین آسیب این وضعیت را فقط مردم شهر فردیس می‌بینند والسلام.

این مسئول قضایی در خصوص آخرین وضعیت یکی از اعضای شورای شهر فردیس که پیش از این اعلام شد به علت اخذ رشوه بازداشت شده است گفت: ممنوعیت ورود این عضو شورای شهر فردیس به جلسات شورا همچنان ادامه دارد و نتیجه پرونده وی نیز باید توسط قاضی اعلام شود.

جهانشاهلو در خصوص حضور این عضو شورا در یکی از جلسات شورای شهر پس از ماجرای بازداشت هم گفت: در آن زمان ممنوعیت ورود به جلسات شورا به وی ابلاغ نشده بود.


انتهای پیام

کدخبر: 1569


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise