یکشنبه، 26 خرداد 1398 - 17:14

درآمد عمومی البرز در سال گذشته 27 هزار میلیارد ریال بود

مدیر کل امور اقتصاد و دارایی البرز گفت: 27 هزار میلیارد ریال درآمد عمومی البرز در سال گذشته بوده است که با تأسیس این اداره ردیف های درآمدی استان تقویت می شود.

کرج - امید بانوان؛ خبرگزاری فارس نوشت؛ ابوالفضل فلاح، مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان البرز ظهر امروز در حاشیه راه اندازی اداره اموال تملیکی البرز که در اداره اقتصاد و دارایی استان برگزار شد، گفت: 27 هزار میلیارد ریال درآمد عمومی البرز در سال گذشته بوده است که با تأسیس این اداره ردیف های درآمدی استان تقویت می شود.

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان البرز به منابع و مصارف استان در سال گذشته اشاره کرد و افزود: 280 هزار میلیارد ریال در سال گذشته منابع بانکی و 180 هزار میلیارد ریال مصارف استان بوده است.

این مقام مسؤول بیان کرد: نسبت منابع به مصارف در استان در سال گذشته 75 درصد بوده که تا 85 درصد نیز می توانیم مصارف را داشته باشیم که این مقدار نشان دهنده ظرفیت های استان است.

فلاح بیان کرد: نسبت مطالبات غیرجاری به مجموع تسهیلات 4.3 درصد بوده که این میزان نسبت به متوسط کشوری که 9 درصد است کمتر بوده و این امر نشان دهنده انضباط مالی استان است.

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان البرز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سرمایه گذاری خارجی در استان خاطرنشان کرد: سال گذشته 202 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی ما با 11 شرکت مصوب خارجی بوده که آورده این شرکت ها حدود 110 میلیون دلار بوده است.

وی با بیان اینکه موفق شده ایم رتبه پنجم حضور و فراوانی سرمایه گذاری را از آن خود کنیم، افزود: رتبه سوم جذب سرمایه گذار نیز توسط استان البرز کسب شده است.

انتهای پیام/

کدخبر: 1571


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise