سه‌شنبه، 04 مهر 1402 - 22:02

شهردار فردیس خبر داد:

تملک ۲ پلاک و آزادسازی مسیر پروژه پیاده راه و پیست دوچرخه بلوار شهید اسمی فردیس

شهردار فردیس از تملک 2 پلاک و آزادسازی مسیر پروژه پیاده‌راه و پیست دوچرخه بلوار شهید اسمی این شهر خبر داد.

فردیس. امید بانوان؛‌ «محمدرضا احمدی‌نژاد» در حاشیه عملیات آزادسازی مسیر پروژه پیاده‌راه و پیست دوچرخه سواری بلوار شهید اسمی که با حضور معاون امور زیربنایی و حمل و نقل، مدیر منطقه یک و مدیر املاک و مستغلات شهرداری فردیس انجام شد، با اشاره به اهمیت اجرای طرح تعریض بلوار شهید اسمی غربی فردیس، اظهار کرد: احداث پروژه‌ای با عنوان مسیر سبز از خیابان فضای سبز تا بلوار شهدا در دستور کار همکارانم در معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل قرار دارد که احداث آن علاوه بر ایجاد فضایی مفرح برای شهروندان، منجربه تسهیل در ترددها می‌شود.

وی در ادامه از تملک و تخریب ۲ ملک که برابر بازنگری طرح تفضیلی در طرح بازگشایی بلوار شهید اسمی غربی فردیس قرار داشت، بیان کرد: با تخریب این دو ملک، معبر آزادسازی و پروژه پیاده‌راه و پیست دوچرخه این بلوار تکمیل می‌شود.

شهردار فردیس با بیان اینکه پس از تملیک این دو ملک مساحتی حدودا ۵۹۰ متر مربعی آزاد سازی و به پروژه پیاده راه افزوده شد، عنوان کرد: به زودی عملیات احداث پیاده راه و پیست دوچرخه نیز در این مسیر آغاز می‌شود.

وی تصریح کرد: با تلاش همکارانم در معاونت معماری و شهرسازی، حوزه املاک و مستقلات و منطقه یک شهرداری فردیس و همکاری مالکین، پلاک های واقع در مسیر پروژه تملک و آزادسازی شد.

احمدی نژاد با بیان اینکه اجرای طرح تعریض بلوار شهید اسمی یکی طرح‌های اولویت دار این شهرداری است، توضیح داد: شهرداری در نظر دارد براساس طرح تفصیلی و به صورت تدریجی و فاز به فاز نسبت به انجام توافقات لازم و بازگشایی این محور اقدام کند.

به گفته وی، مدیریت شهری فردیس از مالکینی که برای توافق و واگذاری املاک واقع در طرح بازگشایی بلوار شهید اسمی غربی به شهرداری مراجعه کنند، استقبال کرده و نهایت همکاری دارد.

کدخبر: 15727


 دعوتید به آغاز سراسری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در البرز
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان