چهارشنبه، 05 مهر 1402 - 12:13

ماجرای ارسال پیامک اخطار و واریز ۲۴۰ میلیون تومان نهضت ملی مسکن

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران درباره ارسال پیامک‌هایی اخطار برای متقاضیان نهضت ملی مسکن برای واریز مبلغ ۲۴۰ میلیون تومان تا ۲۰ مهرماه، توضیحاتی ارائه کرد.

اقتصاد. امید بانوان؛‌ «حسین جنتی» در مورد ارسال پیامک‌ها به متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن برای واریز پول، بیان کرد: برخی خانوارهایی در طی ۲ سال گذشته واریزی محدودی داشتند و باید پرداختی‌های خود را تکمیل کنند.

وی افزود: این پیامک برای متقاضیان پروژه ۸۰۰ واحدی نهضت ملی مسکن در اسلامشهر است که اجرای آن از سال ۱۴۰۰ آغاز شده و در این مدت متقاضیان باید میزان آورده خود را تکمیل می‌کردند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران اضافه کرد: اما خانوارهایی هستند که تا کنون یک یا دو قسط پرداخت کردند و پروژه آنها هم اکنون به پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد رسیده است، ولی هنوز سهم خود را به صورت کامل واریز نکردند که در صورت عدم پرداخت اقساط این پروژه متوقف خواهد شد و این موضوع اجحاف در حق کسانی است که واریزی‌های خود را به صورت کامل و مرتب انجام داده‌اند.

جنتی با بیان اینکه بخشی از مبالغ افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی از سوی این نهادها واریز و مردم نگران نباشند، تصریح کرد: متقاضیان پروژه ۸۰۰ واحدی اسلامشهر باید آورده ۲۴۰ میلیون تومانی خود را تکمیل کنند تا در روند اجرای آن اختلالی ایجاد نشود.

کدخبر: 15733


 دعوتید به آغاز سراسری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در البرز
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان