دو هفته بسیار گرم پیش روی ایران

سخنگوی صنعت برق با اشاره به فراگیری منطقه خاورمیانه با موج شدیدتر گرما گفت: دو هفته بسیار گرم پیش روی کشور قرار دارد که امیدواریم با تامین برق پایدار و همکاری هموطنان این روزها را پشت سر بگذاریم.

جزئیات فروش ارز اربعین اعلام شد

کارشناس بانک مرکزی اعلام کرد: فروش ارز اربعین امسال از ۷ مرداد تا ۳ شهریور انجام می‌شود.

آسان‌ترین روش پرداخت قبض تلفن همراه و ثابت

مدتهاست که با روش‌های پرداخت غیرحضوری دیگر لازم نیست مشترکین وقت خود را در ترافیک و یا صف طولانی شعب بانک‌ها صرف کنند، بلکه هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانند قبض تلفن همراه یا ثابت خود را پرداخت کرده و دیگر نگران تاخیر و دیرکرد در پرداخت آن نباشند.

عرضه ارز اربعین از هفتم مرداد

رئیس‌کل بانک مرکزی گفت: در راستای تکریم زوار اربعین حسینی، آماده‌ایم از هفتم مردادماه ارز اربعین را از طریق شعبات منتخب هفت بانک عامل در سراسر کشور به زائران عتبات عالیات عرضه کنیم.

پیش فروش بلیت‌های مردادماه از فردا آغاز می‌شود

راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران اعلام‌کرد: پیش‌فروش بلیت‌ قطارهای مسافری برای مردادماه، از فردا (یکشنبه، ۲۴ تیر) آغاز می‌شود.

تعیین دهک خانواده از طریق سایت حمایت

رئیس مرکز مطالعات و اطلاعات رفاه ایرانیان اعلام کرد که طبق قانون و در صورتی که دولت شرایط به روزرسانی داده‌ها را داشته باشد باید شهریور ۱۴۰۳ شناسنامه اقتصادی خانوارها (دهک بندی یارانه ها) به روز رسانی شود.

 مجوزهای خودکار فاقد شرایط لازم، لغو می‌شود

درگاه ملی مجوزها طبق قانون، برای آن دسته از متقاضیان مجوز که دستگاه مربوط در زمان مقرر به درخواست آنها رسیدگی نکرده است، به‌صورت خودکار مجوز صادر می‌کند؛ اما اگر این متقاضی فاقد شرایط لازم برای آن مجوز باشد، دستگاه متولی می‌تواند با ذکر دلیل، مجوز او را لغو کند.

پرواز قیمت بلیت‌های عتبات عالیات

در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی قیمت بلیت هواپیما برای مقصد نجف به شدت افزایش یافته و سازمان هواپیمایی کشوری به‌عنوان حاکمیت نظاره‌گر این نابسامانی است.

«چرخ زندگی» به راه افتاد

«الهام مصطفوی» تهیه‌کننده رادیو اقتصاد بیان کرد که برنامه «چرخ زندگی» با هدف ترویج و آموزش مهارت‌های زندگی و آموزش سواد مالی پخش می‌شود.

هزینه مالیات نقل و انتقال خودرو به عهده فروشنده شد

بر اساس تصمیم جدید هیئت مدیره صنف فروشندگان اتومبیل تهران از تاریخ ۱۴۰۳/۰۶/۰۱ پرداخت هزینه مالیات نقل و انتقال خودرو به عهده فروشنده خواهد بود.

یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise