سه‌شنبه، 28 خرداد 1398 - 13:32

مواد اولیه تولیدات موسسه رازی بدون دردسر ترخیص می‌شود

مدیرکل گمرک استان البرز از آمادگی برای تسهیل صادرات محصولات موسسه رازی خبر داد و گفت: ترخیص مواد اولیه تولیدات این موسسه در اولویت است .

کرج - امید بانوان؛ ایسنا نوشت؛ غلامرضا نوحی در نشست مشترک با رئیس مؤسسه رازی اظهار کرد: موسسه رازی با تحقیقات گسترده و تولید محصولات و فرآورده‌های بیولوژیک موردنیاز کشور، نقشی برجسته در تأمین و حفظ سلامتی جامعه ایفا می‌کند و این واقعیت بر کسی پوشیده نیست .

وی بابیان اینکه یکی از وظایف گمرک تأمین سلامت جامعه است، یادآور شد: مؤسسه رازی در سالیان متعدد فعالیت خود به‌خوبی این رسالت را بر عهده داشته و لازم است شرایط مناسب برای ادامه فعالیت این مجموعه بزرگ و استراتژیک کشور فراهم شود .

مدیرکل گمرک استان البرز هدف از این بازدید را آشنایی بیشتر با فعالیت‌های مؤسسه رازی و کمک به رفع مشکلات آن در بخش گمرک عنوان کرد و افزود: تلاش می‌کنیم با کاهش فرآیند تشریفات و افزایش سرعت ترخیص مواد اولیه از فرودگاه، گامی مؤثر در حمایت از سلامت مردم کشور برداریم .

نوحی با تأکید بر اولویت قرارگیری ترخیص کالاهای مؤسسه رازی، تصریح کرد: در صورت آماده بودن شرایط اختصاصی انبار در مؤسسه رازی، اگر کالایی از فرودگاه امام خمینی (ره) در بحث ترانزیت وجود داشته باشد، به‌سرعت ترخیص خواهد شد .

وی درپایان گفت: علاوه براین، گمرک استان آمادگی لازم برای تسهیل صادرات محصولات مؤسسه رازی را دارد و در این زمینه همکاری لازم را با این مجموعه خواهد داشت .

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1580


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise