شنبه، 08 مهر 1402 - 14:03

معاون تحقیقات و فناوری موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی:

نمایشگاه ایران فارما فرصت مغتنمی برای تعاملات صنایع دارویی و فرآورده‌های بیولوژیک کشور

معاون تحقیقات و فناوری موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی نمایشگاه ایران فارما را مجالی برای تعامل میان شرکت های دارویی، صنایع بیولوژیک، پزشکی و دانشجویان و فعالان این عرصه عنوان کرد.

علم و فناوری. امید بانوان؛ دکتر «سهیلا مرادی بیدهندی» با اشاره به برگزاری هشتمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما و حضور فعال موسسه رازی در این رویداد بیان کرد: این نمایشگاه شرایط لازم را برای ارائه ظرفیت‌های موجود و توانمندی‌های کشور توسط متخصصان و صنعتگران در دنیای پویای دارو و صنایع وابسته فراهم کرده و شرکت‌ها و موسسات مختلف با حضور در این نمایشگاه به ارائه محصولات و تولیدات خود می‌پردازند.

وی افزود: موسسه رازی نیز با حضور در این نمایشگاه می‌تواند تجهیزات، مواد اولیه و فرآورده‌های مورد نیاز خود را در فضای تعاملی ایجاد شده از راه‌های آسان‌تر و قیمت‌های مناسب‌تر تهیه کند و این امر به صورت متقابل از سوی موسسه رازی برای شرکت‌های خواهان دانش و تخصص رازی نیز صورت می‌پذیرد.

معاون تحقیقات و فناوری موسسه رازی افزود: همچنین این نمایشگاه می‌تواند راه تعاملی خوبی میان موسسه رازی و شرکت‌های خارجی باشد و اهداف خود را در راستای بهبود فرایندها و تجهیزات دنبال کند.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه زمانی شایسته برای آموزش و یادگیری است، تصریح کرد: دانشجویان نیز می‌توانند با مراجعه به غرفه موسسه رازی علاوه بر شرکت در نشست‌های علمی با محققان و اساتید این حوزه در موسسه رازی، در رابطه با پایان نامه‌های مرتبط با حوزه فعالیت این مجموعه، مشاوره‌ها و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنند تا در مسیر درست گام بردارند.

وی اضافه کرد: نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما دستاوردهای جدید در حوزه زیرساخت‌های صنعت داروسازی، مواد اولیه و ماشین‌آلات داروسازی و فناوری‌های نوین را ارائه می کند که حضور در آن برای علاقه‌مندان و فعالان این عرصه نیز بسیار مفید و موثر است.

کدخبر: 15807


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise