شنبه، 08 مهر 1402 - 16:21

رئیس شورای اسلامی شهر کرج:

مدیریت شهری کرج قدردان فداکاری‌های آتش‌نشانان است

رئیس شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به مشکلات معیشتی و سختی کار آتشنشانان گفت: مدیریت شهری کرج قدردان فداکاری‌های آتش‌نشانان است.

کرج. امید بانوان؛ «مسعود محمدی» روز شنبه در آیین گرامیداشت روز آتش‌نشان  که  در باشگاه فرهنگی و ورزشی میلاد کرج  برگزار شد، گفت: از ابتدای دوره ششم شورای اسلامی شهر کرج معیشت کارکنان سازمان آتش‌نشانی دغدغه شورا بوده و چند مصوبه برای ترمیم معیشت آنان داشتیم و دغدغه‌های شغلی و معیشتی این قشر خدوم را با جدیت پیگیری می‌کنیم.

وی با تجلیل از فداکاری‌ها و جانفشانی‌های آتش‌نشانان کرجی در راه خدمت به شهروندان و نجات حادثه دیدگان افزود: در ماه‌های گذشته به‌رغم محدودیت امکانات، شاهد خدمات ارزنده‌ای از سوی همکاران آتش‌نشان در حوادث مختلف شهری و استانی بودیم.

محمدی تأکید کرد: در شورای شهر کرج موضوع تأمین نیازهای معیشتی و توزیع عادلانه امکانات در بین آتش‌نشانان به عنوان یک برنامه اولویت‌دار و  محوری دنبال می‌شود.

وی  بیان کرد: به تازگی لایحه خرید 2 هزار میلیارد ریالی  نردبان‌های  64 و 32 متری  برای امداد و نجات در شورای اسلامی شهر کرج تصویب شد که به سرعت مقدمات قانونی خرید این 2 نرده بان پیگیری شده است.

وی با اشاره به اینکه پیگیر جذب نیروهای آتش‌نشانان در شهرداری کرج هستیم،‌ افزود: در نشستی هفته گذشته با معاونت امور استخدامی کشور داشتیم ، با توجه به بازنشستگی جمعی از همکاران در سازمان آتش‌نشانی در آینده نزدیک،  مقرر شد تا مجوز جذب نیروی آتش‌نشان جدید به بدنه سازمان آتش‌نشانی کرج صادر شود.

کدخبر: 15815


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise