شنبه، 08 مهر 1402 - 16:34

اجرای 3 پروژه لکه‌گیری و روکش آسفالت در محورهای مواصلاتی البرز

زندی‌فر، مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای البرز از اجرای سه پروژه لکه‌گیری و روکش آسفالت در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر 78 میلیارد تومان در حال اجرا هستند.

البرز. امید بانوان؛‌ «علی زندی‌فر» از اجرای سه پروژه لکه‌گیری و روکش آسفالت در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و بیان کرد: پروژه اول لکه‌گیری و روکش آسفالت محور قدیم کرج- هشتگرد- آبیک از مردادماه سال جاری آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه طول این پروژه 15 کیلومتر است، افزود: این پروژه با اعتباری بالغ بر 32 میلیارد تومان در حال اجراست.

این مسئول با بیان اینکه اجرای این پروژه تاکنون 15 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، گفت: مدت قرارداد این پروژه 12 ماهه است.

زندی‌فر در ادامه به اجرای پروژه لکه‌گیری و روکش آسفالت حفاظتی کمربندی اشتهارد اشاره کرد و افزود: این پروژه به طول چهار کیلومتر در لاین رفت و برگشت به زودی اجرا می‌شود.

وی توضیح داد: این پروژه با اعتباری بالغ بر 32 میلیارد تومان اجرا خواهد شد.

وی همچنین به اجرای عملیات تکمیلی بهسازی و روکش آسفالت و حذف گره ترافیکی جاده مخصوص حدفاصل پل کلاک تا پل فردیس اشاره کرد و گفت: این پروژه با اعتباری بالغ بر 14 میلیارد تومان از ابتدای شهریورماه آغاز شده است.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای البرز با بیان اینکه این پروژه به طول دو کیلومتر در حال اجرا است و مدت قرارداد آن هم 9 ماهه است، گفت: اجرای پروژه‌های راهداری منوط به تخصیص به موقع اعتبار است؛ لذا امیدواریم با تحقق به موقع اعتبار پروژه‌های مذکور هرچه زودتر به پایان برسد تا مسیر ارتقای ایمنی راه‌های استان هموارتر شود.

 

 

کدخبر: 15817


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise