یکشنبه، 09 مهر 1402 - 12:47

کرج میزبان محفل انس با قرآن

اشتری، رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرج گفت: به مناسبت هفته وحدت، محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان بین‌المللی برگزار می‌شود.

کرج. امید بانوان؛‌ «امیر اشتری» ضمن تبریک هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) با اشاره به اهمیت و جایگاه قرآن کریم در بین مسلمان گفت: در همین راستا سازمان فرهنگی شهرداری کرج در نظر دارد محفل انس با قرآن را با حضور قاریان مطرح و بین المللی برگزار کند. 

 وی گفت: محفل انس با قرآن در روز یکشنبه ۹ مهرماه، همزمان با نماز مغرب و عشا در آستان مقدس امامزاده حسن(ع) و با حضور حاج «سید مصطفی حسینی» نفر اول مسابقات کشور اندونزی، حاج «امید حسینی نژاد» رتبه عالی کشوری، «یوسف قنبرپور» قاری ممتاز نوجوان، «محمدسام رحمت اله زاده» حافظ نوجوان کل قرآن و اجرای گروه تواشیح و مدیحه سرایی الوارثین و همچنین «حسین کوه خیل» مجری توانمند صدا و سیما برپا می‌شود. 

 اشتری ضمن دعوت از تمامی مردم شریف و قرآن دوست شهر کرج جهت حضور در این رویداد قرآنی افزود: برنامه ریزی‌های لازم درخصوص فعالیت‌های قرآنی در سطح شهر صورت گرفته است که به‌زودی به مرحله اجرا درآمده و گام مهمی در ترویج قرائت و اهمیت به مفاهیم قرآنی برداشته خواهد شد.کدخبر: 15831


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise