سه‌شنبه، 28 خرداد 1398 - 16:00

هلن هاشمیان نایب رئیس هیات سوارکاری استان البرز شد

در جلسه مجمع سالانه سوارکاری استان البرز هلن هاشمیان به عنوان نایب رئیس هیات سوارکاری استان البرز معرفی شد و اکثریت آراء اعضا مجمع را به خود اختصاص داد.

کرج - امید بانوان؛ فارس نوشت؛ حسن محمد علی زاده رئیس هیات سوارکاری استان البرز گفت: در مجمع سوارکاری استان البرز که با حضور اعضای مجمع به صورت سالانه برگزار می‌شود، هلن هاشمیان به پیشنهاد علیزاده به عنوان نایب رئیس هیات سوارکاری استان البرز معرفی شد و اکثریت آراء اعضا مجمع را به خود اختصاص داد.

علی زاده گفت: در این جلسه پیشنهاد شد که دو نفر از هیات سوارکاری استان البرز در کمیته پرش فدراسیون و یک نفر از بانوان در کمیته بانوان فدراسیون حضور داشته باشند که این مورد با تصویب اعضا مجمع به پایان رسید.

وی ادامه داد: با توجه به هزینه‌های مسابقات سوارکاری پیشنهاد شد که مسابقات هیات البرز و استان تهران و فدراسیون سوارکاری به صورت مشترک برگزار شود که علاوه بر مدیریت هزینه‌ها در برگزاری هر چه بهتر مسابقات و مشارکت بیشتر شرکت کنندگان سوارکاری نیز موثر باشد که به تصویب اعضای مجمع سوارکاری رسید.

در این جلسه همچنین پیرامون مالیات و اینکه در تمام دنیا برای مشارکت بیشتر افراد در ورزش مالیات اخذ نمی‌شود اما در ورزش کشور باید هیات‌ها علاوه بر مالیات، مالیات بر ارزش افزوده نیز پرداخت کنند، اشاره شد.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1585


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise