دوشنبه، 10 مهر 1402 - 13:08

در 6 ماهه سال جاری انجام شد؛

جابه‌جایی بیش از 739 هزار مسافر با ناوگان حمل و نقل عمومی در البرز

رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری 739 هزار و 798 مسافر در استان جابه‌جا شده‌اند.

 البرز. امید بانوان؛‌ «مرتضی عمرائی» بیان کرد: از ابتدای سال تا پایان شهریورماه سال جاری 739 هزار و 798 مسافر در استان جابه‌جا شده‌اند که این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته هشت درصد افزایش داشته است.

 

وی با اشاره به اینکه این میزان جابه‌جایی مسافر در قالب  58 هزار و 469 سفر انجام شد، گفت: از این تعداد مسافر 624 هزار و 738 نفر با اتوبوس، 71 هزار و 580 نفر با مینی بوس و 43 هزار و 480 نیز از طریق ناوگان سواری جابه‌جا شده‌اند.

 

رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز تصریح کرد: خوشبختانه در بخش جابه‌جایی مسافر اقدامات خوبی انجام شده است و در حال حاضر بسیاری از خدمات به مسافران اعم از فروش بلیت به صورت اینترنتی انجام می‌شود.

 

عمرائی با بیان اینکه در البرز 27 شرکت حمل و نقلی در بخش مسافر بین شهری فعال هستند، افزود: مسافران می‌توانند هرگونه انتقاد و پیشنهاد خود را در خصوص خدمات بخش حمل ونقل مسافر، رانندگان حوزه حمل و نقل مسافر، شرکت‌های مسافربری و یا تاخیر در مبدا و حین سفر بین شهری را از طریق سامانه ۱۴۱ به این اداره‌کل اطلاع دهند تا مورد پیگیری قرار گیرد و در صورت لزوم در کمیسیون‌های مربوطه به تخلف شرکت، راننده یا مالک وسیله نقلیه رسیدگی شود.

 

 

کدخبر: 15862


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise