دوشنبه، 10 مهر 1402 - 14:10

نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج:

کمترین انتظارات مردم از سوی شهرداری برطرف نمی‌شود

نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: مردم از شهرداری انتظاراتی دارند با توجه به اینکه مردم این کلانشهر کم توقع هستند اما انتظارات آنها برطرف نمی‌شود.

کرج. امید بانوان؛ «مریم قهرمانی صارم» در نطق پیش از دستور یکصد و سی و ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج خطاب به شهردار گفت: مردم از اقدامات صورت وضعیت پر‌کُن و بی تدبیری‌های شهرداری کلافه و ناراحت هستند.

رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: آقای شهردار طبقه دهم منظره و ویو زیبایی دارد اما همه شهر از آنجا پیدا نیست مشکلات شهر که هیچ دیگر گویا رفع آنها از شما و تیم شما انتظاری بیهوده است.

قهرمانی صارم بیان کرد: لطف کنید با نحوه مدیریت‌تان مشکل جدید و خودساخته به تن رنجور این شهر اضافه نکنید.

وی تصریح کرد: این چه ادبیاتی است که نیروهای تحت امر شما دارند که می گویند :مردم عادت می‌کنند، خجالت‌آور است واقعا ظاهرا باید خواهش کنیم از دوستان کار نکنند، به قول معروف کار کردن بلد نیستید، کار نکردن هم بلد نیستید.

عضو شورای شهر کرج یادآور شد: آنچه تا حال در سایه مدیریتی شما رخ داده قابل قبول نیست؛ چرا و به چه دلیل بدون مهیا شدن سایر زیر ساخت‌ها  مردم حصارک را گرفتار ترافیک دور برگردان سه راه پست خانه کردید. در حالی‌که برای پر کردن صورت وضعیت پروژه‌های نیمه‌تمام کار مهمتری دارید.

وی تأکید کرد: خط اتوبوس بی آر تی که هنوز نه اتوبوس آن موجود است و نه اعتبارش چه لزومی دارد نظم ترافیکی آن محدوده دچار دگرگونی و برآشفتگی شود ؟!

نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: برخی از مدیران با توهم مدیریتی معمولا درب اتاق‌هایشان بسته است و جوابگوی ما که هیچ جوابگوی مردم هم نیستند!

جناب شهردار این رسم خدمت به مردم و مردم‌داری نیست!

کدخبر: 15865


 دعوتید به آغاز سراسری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در البرز
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان