دوشنبه، 10 مهر 1402 - 16:26

برگزاری کارگاه‌های آموزشی گردشگری به مناسبت هفته گردشگری در البرز

علی‌محمدی، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی البرز از برگزاری کارگاه‌های آموزش گردشگری به همت یکی از آموزشگاه‌های استان و با هماهنگی اداره کل خبر داد.

البرز. امید بانوان؛ «شهرام علی‌محمدی» روز دوشنبه بیان کرد: به مناسبت هفته گردشگری در استان البرز تا کنون 6 کارگاه تئوری و عملی گردشگری توسط موسسه میراث جاویدان دیار پارسه برگزار شده و 2 کارگاه دیگر نیز به زودی در فضای باز اجرا می‌شوند.

معاون گردشگری البرز این کارگاه‌ها را شامل آشنایی با خط میخی پارسی باستان، آشنایی با جاذبه‌های گردشگری ژئوپارک طبس، کارگاه عملی گیاه شناسی در پارک چمران کرج، بازاریابی اجتماعی در کسب و کارهای گردشگری، کدهای اخلاقی و رفتاری گردشگری پایدار در مناطق حفاظت شده و پرنده‌نگری و آشنایی با ظرفیت‌های گردشگری کلانشهر کرج عنوان کرد.

علی محمدی با اشاره به استقبال علاقه‌مندان از این کارگاه‌ها هدف از برگزاری چنین آموزش‌هایی را توانمندسازی و افزایش آگاهی فعالان و علاقه‌مندان نسبت به حوزه‌های مختلف گردشگری از جمله طبیعی، فرهنگی، شهری و... عنوان کرد و گفت: برخی این کارگاه ها به صورت تکمیلی در آموزشگاه ادامه یافته و تکرار می‌شوند.

کدخبر: 15867


 دعوتید به آغاز سراسری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در البرز
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان