دوشنبه، 03 تیر 1398 - 11:57

هفت سال و نیم حبس برای مدیرکل سابق اقتصاد و دارایی استان البرز

رئیس کل دادگستری البرز گفت: مدیرکل سابق اقتصاد و دارایی استان البرز به علت تخلف به هفت سال و شش ماه حبس تعزیری، 21 ماه انفصال از خدمت، 37 ضربه شلاق تعزیری و پرداخت یک میلیارد و نیم جزای نقدی محکوم شده است.

کرج - امید بانوان؛ ایسنا نوشت؛ احمد فاضلیان در نشست مطبوعاتی روز یکشنبه دوم تیرماه با اشاره به آخرین وضعیت مدیرکل سابق اقتصاد و داریی البرز، اظهار کرد: مدیر کل سابق اقتصاد و دارایی استان در طول سه سال خدمت خود با کمک تعدادی از همکاران خود اقدام به سوء استفاده از اختیارات مدیریتی خود در قالب پرداخت پاداش،‌اضافه کاری و ...کرده و ماهانه مبالغی به کارمندان، ‌اطرافیان و افراد مورد اعتماد در اداره تحت تصدی خود واریز و بعد از مدتی این مبالغ را به حساب شخصی خود واریز یا به صورت نقدی دریافت می‌کرده است.

وی ادامه داد: علاوه براین، این فرد نسبت به تصرف غیر قانونی در وجوه اموال دولتی، دریافت رشوه، تنظیم صورت حساب‌های غیر واقعی و سایر جرایم مالی نیز اقدام کرده بود.

این مسئول خاطر نشان کرد: متهم ردیف یک این پرونده پس از اثبات جرایم در دادگاه بدوی به هفت سال و شش ماه حبس تعزیری، 21 ماه انفصال از خدمت، 37 ضربه شلاق تعزیری و پرداخت یک میلیارد و نیم جزای نقدی محکوم شده است.

فاضلیان گفت: این حکم با وجود تأیید اتهامات، در دادگاه تجدید نظر تعلیق شده که این تعلیق قابل پذیرش نیست و دادگاه تجدید نظر در تغییر حکم صادر شده اشتباه کرده است.

 

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1615


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise