دوشنبه، 03 تیر 1398 - 12:14

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز:

حکم عضو شورای شهر کرج قطعی نشده است

کرج - امید بانوان؛  مهر نوشت؛ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کرج با اشاره به اینکه وضعیت پرونده عضو شورای شهر کرج مشخص نشده است، گفت: حکم این عضو شورا هنوز قطعی نیست.

حاجی رضا شاکرمی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران به سوالات آن‌ها در خصوص آخرین وضعیت پرونده یکی از اعضای شورای شهر کرج که چندی پیش بازداشت‌شده بود و همچنین آخرین وضعیت پرونده مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره سازمان همیاری شهرداری‌های استان پاسخ گفت.

وی با اشاره به اینکه وضعیت پرونده عضو شورای شهر کرج مشخص نشده است، اظهار کرد: حکم این عضو شورا هنوز قطعی نیست.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کرج بابیان این مطلب که کیفرخواست صادرشده و پرونده به دادگاه ارسال‌شده است، افزود: دادگاه تجدیدنظرخواهی باید این پرونده را بررسی کند ولی ظرف چند روز آینده حکم قطعی می‌شود و از طریق رسانه‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

شاکرمی در بخش دیگری به پرونده سازمان همیاری شهرداری‌ها اشاره کرد و گفت: مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره سابق احضار و مورد بازجویی قرارگرفته‌اند.

وی با تاکید بر اینکه برای این پرونده قرار تأمین صادرشده و پرونده در مرحله پایانی است، ادامه داد: متهمان مبلغ ۹۰۰ میلیون تومان از یک سازمان به بهانه تغییر کاربری اراضی دریافت کرده‌اند درحالی‌که این سازمان از پرداخت این مبلغ معاف بوده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کرج اضافه کرد: اخذ این پول غیرقانونی بوده و متهمان این مبلغ را در بحث «بُرد بُرد» هزینه کرده‌اند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز بابیان اینکه برای این پرونده کیفرخواست صادر نشده است، افزود: این پرونده در مرحله صدور قرار نهایی است و برای متهمان قرار مجرمیت صادرشده است.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1616


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise