دوشنبه، 03 تیر 1398 - 12:38

شهردار کرج خبر داد:

تکمیل طرح تعریض خط ۴ حصار تا هفته دولت

شهردار کرج از معاونت فنی و عمرانی خود خواست طرح تعریض خط ۴ حصار را تا شهریورماه و در هفته دولت به انجام برسانند.

کرج - امید بانوان؛  پایگاه خبری شهرداری کرج نوشت؛ علی کمالی زاده این مطلب را در قالب نهمین جلسه پایش درآمد، هزینه و پروژه های عمرانی شهرداری کرج که به میزبانی منطقه ۱۱ برگزار شد، عنوان کرد.

وی با اشاره به انجام حدود ۵۰ درصد از عملیات مربوط به این طرح، گفت: مابقی کار باید به سرعت با بهره گیری از اعتبارات موجود انجام شود.

شهردار کرج افزود: اعتبارات تکمیلی مورد نیاز برای این طرح را در قالب اصلاح بودجه تامین خواهیم کرد.

کمالی زاده؛ با بیان اینکه شرایط فصل به گونه ای است که امکان کار شبانه روزی وجود دارد، اجرای عملیات شبانه را لازمه پیشبرد اهداف مدیریت شهری برشمرد و اضافه کرد: انتظار داریم در تاریخ ۱۲ شهریورماه شاهد افتتاح این پروژه باشیم.

این مسئول، همچنین بر تسریع در افتتاح و بهره برداری از پارک همگام تاکید کرد.

وی، با انتقاد از عدم پیشرفت مناسب احداث دریاچه مصنوعی در منطقه ۱۱ گفت: تعارض با آب منطقه ای از مواردی است که اجرای طرح را به تاخیر انداخته است.

این مسئول ادامه داد: ضروری است این تعارضات به سرعت حل شده و اقدامات مورد نیاز انجام گیرد.

شهردار کرج همچنین تملک زمین هایی در حوالی این دریاچه را از اهم اقدامات مسئولان مربوطه عنوان کرد.

کمالی زاده، تملک زمین کارگاه شرکت سابیر در محدوده ذکر شده را نیز مورد اشاره قرار داد و اضافه کرد: این اراضی امکان تبدیل شدن به یک مجتمع ایستگاهی را داراست و می تواند منافع بسیاری را برای شهر و شهرداری به همراه داشته باشد.

این مسئول به ضرورت دیوارکشی ۱۰ هکتار اراضی متعلق به شهرداری کرج در محدوده دانشکده آتش نشانی اشاره کرد و ادامه داد: می توانیم از طریق تغییر در کاربری این اراضی، بخشی از آن را به موضوعات فرهنگی، تفریحی و تفرجگاهی اختصاص دهیم.

وی، ساماندهی حاشیه رودخانه کرج را نیز به عنوان یکی دیگر از مطالبات مردم منطقه و شهر کرج مطرح و ابراز امیدواری کرد این طرح به زودی مورد بهره برداری قرار گیرد.

شهردار این کلانشهر، احداث پل ارتباطی منطقه ۱۱ را نیز مورد تاکید قرار داد و بیان داشت: این پل طرح بسیار زیبا و خوبی است که باید حداکثر ظرف ۱۰ روز آینده به بهره برداری برسد.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1619


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise