دوشنبه، 03 تیر 1398 - 12:55

ضرورت توزیع عادلانه امکانات فرهنگی در مناطق مختلف شهر

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهردار کرج گفت: پراکندگی فرهنگسراها در مناطق مختلف شهر عادلانه نیست.

کرج - امید بانوان؛ کرج امروز نوشت؛  علیرضا رحیمی در دهمین جلسه پایش درآمد، هزینه و پروژه های عمرانی شهرداری کرج که به میزبانی منطقه۱۲ برگزار شد، اظهار کرد: ارتقای زیرساخت‌های اجتماعی و فرهنگی در منطقه ۱۲ به خاطر بافت خاص جمعیتی باید بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.

وی ادامه داد: ما به دنبال افزایش مراکز فرهنگی و اجتماعی از جمله سرای محله، خانه سلامت و مراکز ورزشی از جمله زمین چمن مصنوعی در این منطقه هستیم.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهردار کرج توضیح داد: البته رویکرد سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری کرج بر افزایش این زیرساخت‌ها در محلات کم برخوردار این منطقه است تا همه ساکنان بتوانند به صورت عادلانه از خدمات و امکانات شهری بهره مند شوند.

این مسئول با اشاره به اینکه پراکندگی فرهنگسراها در مناطق مختلف شهر به خوبی صورت نگرفته، ابراز کرد: باید عدالت در پراکندگی فرهنگسراها و دیگر مراکز فرهنگی و اجتماعی در نقاط کم برخوردار و برخوردار شهر رعایت شود چون همه شهروندان به یک اندازه حق دارند از امکانات شهری بهره مند شوند.

رحیمی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به هدفگذاری این سازمان برای ایجاد زمین چمن مصنوعی در شهر اشاره کرد و گفت: به دنبال راه اندازی ۱۰ زمین چمن مصنوعی در نقاط مختلف شهر هستیم که این پروژه‌ها پس از تخصیص اعتبار، به زودی وارد فاز اجرایی می‌شود.

 

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1620


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise