دوشنبه، 08 آبان 1402 - 21:23

افتتاح نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک با حضور معاون رییس جمهور

بيست و هشتمين نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی تهران صبح فردا، با سخنرانی دکتر حسینی معاون رءیس جمهور در محل نمایشگاه‌های بین المللی شهر آفتاب تهران آغاز می‌شود.

اقتصاد. امید بانوان؛ در این نمایشگاه که توسط انجمن صنفي توليد کنندگان کاشی و سراميک کشور و  با حضور صنعتگران، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی حوزه کاشی و سرامیک از ایران و نمایندگان تجاری کشورهای جهان برگزار می‌شود،  توانمندی تولیدی، ظرفیت‌های صادراتی و  پیشرفت‌های روز این صنعت معرفی می‌شود.

در این نمایشگاه هفت گروه کالایی شامل کاشی و سرامیک، چینی بهداشتی، ماشین آلات و تجهیزات، رنگ و لعاب و مواد اولیه، پخت سوم، شیرآلات و شرکتهای بازرگانی پخش کاشی و نشریات مرتبط حضور دارند.

شناسایی بازارهای جدید صادراتی، معرفی ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل این بخش صنعتی کشور، آشنایی دست اندرکاران با محصولات و نوآوری‌ها و ظرفیت‌های موجود، ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی برای ارتقاء کیفیت تولیدات و ایجاد ارتباط مستقیم میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

بیست و هشتمين نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی تهران از 9 الي 12 آبانماه هر روز از ساعت 10 صبح الی ۱۸ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب تهران آماده بازدید علاقه‌مندان است.

کدخبر: 16292


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise