سه‌شنبه، 04 تیر 1398 - 18:44

تعرفه جدید خدمات معاینه فنی خودروها و موتورسیکلت‌ها ابلاغ شد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج از ابلاغ تعرفه جدید خدمات معاینه فنی خودروها و موتورسیکلت‌ها خبر داد.

کرج _ امید بانوان؛  کرج امروز نوشت؛ محمدرضا احمدی نژاد با بیان این مطلب افزود: هیات دولت در جلسه ۲۲ خرداد امسال به پیشنهاد مشترک وزارت‌خانه های کشور و راه و شهرسازی و به استناد قانون هوای پاک، نرخ بهای خدمات صدور گواهی معاینه فنی خودرو (وسایل نقلیه سبک و سنگین) را تعیین کرد.

وی بیان کرد: بر این اساس، نرخ معاینه فنی ماشینی (مکانیزه) خودروهای سبک بنزین سوز، ۳۷۰ هزار ریال برای آزمون‌های آلایندگی، ایمنی و صوتی وسیله نقلیه و خودروهای سبک دوگانه سوز ۳۷۰ هزار ریال برای آزمون‌های آلایندگی، ایمنی و صوتی وسیله نقلیه، ۱۰۰ هزار ریال برای بازرسی چشمی قطعات و تجهیزات گازسوز (بجز ۲ مخزن) و ۱۲۰هزار ریال برای بازرسی چشمی مخزن گاز طبیعی فشرده (سی ان جی) (بدون بازکردن) به ازای هرمخزن در نظر گرفته شده است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج ادامه داد: همچنین، ۵۷۰ هزار ریال برای آزمون های آلایندگی، ایمنی و صوتی وسیله نقلیه خودروهای نیمه سنگین و سنگین گازوئیل سوز و مبلغ ۵۷۰ هزار ریال برای آزمون های آلایندگی، ایمنی و صوتی وسیله نقلیه، ۱۰۰ هزار ریال بابت بازرسی چشمی قطعات و تجهیزات گازسوز (بجزمخزن) و ۱۲۰ هزار ریال برای بازرسی چشمی مخزن گازطبیعی فشرده (سی ان جی) (بدون بازکردن) به ازای هر مخزن خودروهای نیمه سنگین و سنگین گازسوز به تصویب رسید.

به گفته وی؛ بر اساس تصمیم دولت، مبلغ یکصد هزار ریال نیز برای آزمون های آلایندگی، ایمنی و صوتی موتورسیکلت بنزین سوز در نظر گرفته است.

احمدی نژاد گفت: همچنین نرخ هزینه‌های معاینه فنی خودروها و موتورسیکلت‌ها برای هر بار مراجعه بعدی ظرف ۱۵ روز پس از مراجعه اول، برای خودروهای سبک، نیمه سنگین و سنگین و موتورسیکلت به ترتیب مبلغ ۸۰، ۱۱۰ و ۲۰ هزار ریال تعیین شد.

وی یادآور شد: گفتنی است، بعد از انقضای ۱۵ روز پس از مراجعه اول، مراجعه بعدی به عنوان اولین مراجعه محسوب می‌شود.

انتهای پیام/ 

 

کدخبر: 1639


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise