یکشنبه، 28 آبان 1402 - 21:19

محمد اسدیان:

شورای دوره ششم با حمایت دولت سیزدهم پروژه بزرگراه شهید سلیمانی را تکمیل کرد

رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: شورای شهر دوره ششم با حمایت دولت سیزدهم قطعه نخست پروژه بزرگراه شهید سلیمانی را تکمیل کرد.

کرج. امید بانوان؛ «محمد اسدیان» به پروژه مهار سیلاب و مسیر دسترسی کرج به بزرگراه شهید سلیمانی اشاره و بیان کرد: شهرداری کرج در سال ۱۳۹۵ به عنوان سرمایه‌گذار عملیات ساخت بزرگراه شمالی این کلانشهر را کلید زد اما پس از مدتی نتوانست آن را به سرانجام برساند.

رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: شورای دوره ششم با حمایت دولت سیزدهم قطعه نخست این پروژه را تکمیل کرد.

اسدیان افزود: ۵۰ درصد بودجه این پروژه را دولت متقبل شده و مراحل ساخت آن در دست اجرا است.

عضو شورای اسلامی شهر کرج  با اشاره به جمعیت ۳۸ هزار نفری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی البرز،‌گفت: حدود ۱۵ هزار نفر از این دانشجویان از شهرتهران برای تحصیل به کرج سفر می کنند و بخش عمده

ترافیک نیز مربوط خودروهایی آنان است که با اتصال بزرگراه شهید سلیمانی به بلوار انقلاب و دانشگاه آزاد اسلامی این ترافیک روان‌سازی می‌شود.

به گفته اسدیان؛ بزرگراه شهید سلیمانی به طول ۱۸ کیلومتر است که عملیات ساخت آن از سال ۹۵ آغاز شد و اکنون قطعه نخست آن به طول ۷.۵ کیلومتر آماده بهره‌برداری است.

کدخبر: 16449


 دعوتید به آغاز سراسری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در البرز
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان