دوشنبه، 06 آذر 1402 - 17:07

با حضور استاندار البرز برگزار شد؛

تجلیل از مدال آوران البرز در بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی ۲۰۲۲ هانگژو

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: باور داریم که باید حامی جوانان باشیم تا بتوانند در جهت ازدواج آسان، اشتغال، تهیه مسکن و بویژه ورزش قهرمانی، گام بردارند.

البرز. امید بانوان؛ «مجتبی عبداللهی» در مراسم تجلیل از افتخار آفرینان استان البرز در بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی ۲۰۲۲ هانگژو که روز یکشنبه ۵ آذر ماه ۱۴۰۲ در سالن همایش‌های میلاد کرج برگزار شد، ضمن قدردانی از تمامی ورزشکاران، مدال آوران، قهرمانان و پهلوانان البرزی که همواره در عرصه‌های مختلف ملی و بین‌المللی شاخص و افتخارآفرین هستند، بر ضرورت ایجاد بسترهای لازم برای حمایت از آنها تاکید کرد.

وی افزود: با اشراف به نیازهای جوانان استان، اقدامات قرارگاهی در حوزه های اشتغال، ازدواج و تامین مسکن آنها را در دستور کار قرار دادیم و بر این باور هستیم که باید تلاش و اهتمام بیشتری در این زمینه معطوف شود.

عبداللهی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی ) در خصوص مدال آوران و ورزشکاران، گفت: رهبر فرزانه انقلاب با خشنودی به وصف این قهرمانان و پهلوانان پرداختند و بویژه بانوان ورزشکار ایرانی با حجاب اسلامی را مورد تفقد قرار دادند.

وی افزود: بر این اساس ما به‌عنوان کارگزاران نظام مکلف هستیم پیرو بیانات و تأکیدات ایشان در جهت حمایت از ورزشکاران، همت مضاعفی را داشته باشیم.

استاندار البرز گفت: عمده ورزشکاران و مدال آوران از اقشار متوسط جامعه به لحاظ درآمدی هستند و با باور و ایمان قلبی به جایگاه ورزش در سلامت و افتخار برای کشور وارد این عرصه شدند.

وی افزود: باید ایثارگری‌های ورزشکاران جهت دستیابی به مدال‌های رنگارنگ برای به اهتزاز درآوردن پرچم پرافتخار ایران اسلامی را ارج نهیم.

عبداللهی گفت: پشتیبانی از ورزشکاران در واقع استمرار افتخار آفرینی و ترویج ورزش در جامعه است از این رو با برنامه‌ریزی‌های جدی در سطح عالی استان، بدنبال ارتقا بسترها و سرانه‌های ورزشی استان هستیم.

وی افزود: باور داریم که باید حامی جوانان باشیم تا بتوانند در جهت ازدواج آسان، اشتغال، تهیه مسکن و بویژه ورزش قهرمانی، گام بردارند.

 در پایان این مراسم نیز افتخار آفرینان استان البرز در بازی های آسیایی و پاراآسیایی ۲۰۲۲ هانگژو با حضور استاندار البرز مورد تقدیر قرار گرفتند.

کدخبر: 16487


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise