سه‌شنبه، 07 آذر 1402 - 14:47

با هدف بهره‌مندی بیشتر مردم انجام می‌شود؛

ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی در کرج

شهردار کرج گفت: بیش از ۷۰ درصد تابلوهای تبلیغاتی در اختیار شهرداری کرج نیست.

کرج. امید بانوان؛ چگونگی ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی در نشستی با حضور شهردار کرج، معاون دادستان کرج و مدیران مجموعه مدیریت شهری مورد بررسی قرار گرفت. 

 «مهرداد کیانی» بیان کرد: بیشتر از ۷۰ درصد تابلوهای تبلیغاتی در اختیار شهرداری نیست که بایستی با همکاری دستگاه‌ها برای آن چاره‌ای اندیشید. 

 شهردار کرج با اشاره به اینکه یکی از مزیت‌های تابلوهای تبلیغاتی ایجادِ درآمدهای پایدار است، بیان کرد: متاسفانه این موضوع در کرج و برای شهرداری کرج محقق نمی‌شود. 

 این مسئول با بیان اینکه بعضا مقاومت‌ها برای ساماندهی تابلوها زیاد است، تصریح کرد: از وضعِ موجود همه ازجمله امام جمعه محترم، استاندار البرز و دستگاه‌های نظارتی گلایه‌مند هستند و باید با ایجاد راه‌کارهای لازم به این وضعیت سامان داد.  

 شهردار کرج با اشاره به این‌که در تابلوهای تبلیغاتی باید نفع مردم هم دیده شود، گفت: با ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی این شرایط بهبود خواهد یافت. 

کیانی ادامه داد: نگاهِ ما شناسایی تابلوهای مجاز از غیرمجاز است، البته برخی مجازها هم که باید کارِ فرهنگی انجام دهند کارکرد خود را فراموش کرده‌اند. 

 وی ادامه داد: برای ساماندهی چند راه به نظر می‌رسد، اول؛ تابلوها در اختیار شهرداری قرار بگیرند و از آن درآمد پایدار ایجاد شود، دوم؛ تابلوها خریداری شود و سوم؛ با ایجاد سبدی از ظرفیت‌هایِ تجاری و انجام رتبه‌بندی، برای هر تابلو مبلغ خاصی در نظر گرفت. 

 شهردار کرج گفت: قطع یقین با بررسی فعالیتِ تابلوها، جدا کردن غیرمجازها از مجازها و تهیه برنامه جامع وضعیتِ فعلی فضاهای تبلیغاتی در این کلانشهر سامان می‌یابد.

کدخبر: 16494


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise