سه‌شنبه، 07 آذر 1402 - 16:37

استاد حفظ قرآن خبر داد؛

برگزاری دوره حفظ قرآن، تجوید، صوت و لحن مخصوص بانوان

دوره آموزشی مجازی حفظ قرآن و تثبیت ویژه رده‌های سنی گوناگون دختران و زنان با تدریس شبانی قهرودی، داور مسابقات قرآنی، برگزار می‌شود.

جامعه. امید بانوان؛ تسنیم نوشت؛ «نجمه شبانی قهرودی» حافظ کل قرآن کریم و داور مسابقات قرآنی، از برگزاری دوره‌های مجازی حفظ قرآن و تثبیت مخصوص دختران و زنان خبر داد.

استاد و داور مسابقات قرآنی تصریح کرد: تمام زنان و دختران علاقه‌مند به حفظ قرآن کریم می‌توانند در این دوره‌ها که به صورت برخط و از طریق برنامه برگزار می‌شود، شرکت کنند. 

شبانی قهرودی با اشاره به برگزاری دوره تثبیت حفظ برای حافظان قرآن، اظهار داشت: برای دختران رده سنی 3 تا 8 ساله کلاس‌های حفظ موضوعی قرآن و همچنین حفظ سوره‌های کوتاه جزء سی‌ام را در نظر گرفته‌ایم که همراه با بازی و خواندن شعر و داستان است تا کودکان به حفظ قرآن علاقه بیشتری پیدا کنند.

او از برگزاری دوره حفظ برای دختران نوجوان خبر داد و گفت: دختران نوجوانی که در رده سنی 9 تا 12 سال هستند، می‌توانند در کلاس‌های آنلاین حفظ سوره‌های جزء سی‌ام شرکت کنند که در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه برگزار خواهد شد.

این استاد حفظ قرآن تصریح کرد: برای پسران نوجوان هم دوره حفظ در نظر گرفته شده تا پسران نوجوان هم به صورت آنلاین بتوانند در روزهای یکشنبه و چهارشنبه در کلاس حفظ قرآن شرکت داشته باشند.

قهرودی ادامه داد: کلاس حفظ قرآن برای گروه‌های سنی 12 سال به بالا نیز در نظر گرفته شده و افرادی که تمایل دارند هفته‌ای یک، دو و یا چهار صفحه قرآن را حفظ کنند، می‌توانند در این دوره مجازی شرکت داشته باشند.

این حافظ کل قرآن کریم با بیان اینکه دوره حفظ جزء اول با محوریت هفته‌ای چهار صفحه روزهای زوج برگزار می‌شود، یادآور شد: حفظ قرآن با محوریت شش صفحه در هفته از ساعت 15 تا 16:30 و حفظ اجزای بالاتر روزهای یکشنبه و چهارشنبه از ساعت 18 تا 19 از طریق برنامه قرار برگزار خواهد شد.

او از برگزاری دوره روخوانی و روان‌خوانی، تجوید و صوت و لحن یاد کرد و گفت: دوره روخوانی و روان‌خوانی مخصوص بانوان روزهای شنبه و سه‌شنبه از ساعت 19 تا 20، دوره تجوید در سطوح مبتدی، پیشرفته و تخصصی ویژه بانوان روزهای شنبه و دوشنبه از ساعت 20 تا 21 و دوره آموزش صوت و لحن ویژه بانوان روزهای شنبه و دوشنبه از ساعت 19:45 تا 21 تشکیل خواهد شد.

این استاد قرآن کریم در پایان خاطرنشان کرد: افرادی که علاقه‌مند به حفظ قرآن و یا شرکت در کلاس‌های صورت و لحن، روخوانی و روان‌خوانی و یا دوره تجوید هستند، می‌توانند از طریق پیام‌رسان ایتا با نشانی @adghahrudi ارتباط برقرار کنند.

کدخبر: 16502


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise