پنجشنبه، 09 آذر 1402 - 20:19

۲ خوابگاه دخترانه دانشگاه صنعتی امیرکبیر بازسازی و تجهیز شد

پروژه‌های بازسازی، بهسازی و تجهیز خوابگاه‌های دخترانه شهیدان «فرزانه» و «ساده» دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور خیرین و مسئولان این دانشگاه افتتاح شد.

علم و فناوری. امید بانوان؛ به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، سراهای دانشجویی دخترانه شهیدان «فرزانه» و «ساده» پس از بازسازی و تجهیز از جمله تأمین کامل تجهیزات اعم از کمد، تخت، فرش، کولرگازی، یخچال و سرویس مطالعه و همچنین بازسازی کامل ابنیه ساختمان، افزایش ظرفیت سالن مطالعه، سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه متمرکز متناسب با سرانه، ایجاد و نصب آسانسور و تبدیل پنجره ها به pvc و بازسازی اساسی موتورخانه و تجهیزات تاسیساتی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

در حاشیه این مراسم و پس از افتتاح این دوسرای بازسازی و تجهیزشده، «علیرضا رهایی» و جمعی از مسئولان دانشگاه در نشستی با حضور خیرین بر تداوم مساعدت‌ها و حمایت‌های ارزشمند و موثر خیرین در زمینه‌ نیازهای حوزه «رفاه و خدمات دانشجویی» بر مبنای اولویت و اهمیت آن تأکید کردند.

در این مراسم دکتر سعیدی، خداوردی و قلمچی از خیرین خوابگاه ساز حضور داشتند.

 در پایان این مراسم که به همت امور دانشجویی و اداره امور خوابگاه‌ها برگزار شد، از خیرینی که در بازسازی و تجهیز این خوابگاه‌ها حمایت و مساعدت داشتند و همچنین تعدادی از پرسنل خدوم اداره امور خوابگاه‌ها با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد.

کدخبر: 16527


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise