دوشنبه، 13 آذر 1402 - 08:10

تجلیل از مدال‌آور مسابقات پاراالمپیاد آسیا در محمدشهر

شورا و شهرداری محمدشهر استان البرز شامگاه یکشنبه در آئینی با حضور ورزشکاران از «سارا عبدالملکی» مدال‌آور مسابقات قایقرانی پاراالمپیاد آسیا تجلیل کردند.

ورزش. امید بانوان؛ ایرنا نوشت؛ «سارا عبدالملکی» در این آئین با قدردانی از حمایت‌های اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و شورا و شهرداری محمدشهر گفت : این گونه تجلیل‌ها موجب دلگرمی قهرمانان ورزشی کشور می‌شود.

وی افزود: امسال به لطف خداوند توانستم در مسابقات آسیایی ازبکستان و آسیایی هانگژو برای کشورمان مدال آوری داشته باشم.

عبدالملکی با اشاره به فعالیت‌های خود در رشته‌های ورزشی قبل و بعد از مصدومیت گفت: هفت سال است که قایقرانی کار می‌کنم و از ۶ سال پیش تاکنون عضو تیم ملی قایقرانی کشور هستم.

سارا عبدالملکی متولد سال ۱۳۷۲ متولد محمد شهر البرز درچهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی هانگژو که یکم آبان ماه سال جاری در دریاچه فویانگ چین برگزار شد، در اولین رقابت و در بخش کایاک زنان، فینال کلاس kl۱ . با زمان یک دقیقه و ۱۳ ثانیه و ۵۹۴ صدم ثانیه، از خط پایان عبور کرد و به مدال برنز رسید.

وی دارای بیش از ۴۰ مدال رنگارنگ بین المللی، ملی و استانی در رشته های مختلف ورزشی از جمله راگبی و قایقرانی است که هشت مدال آنها طلای ملی است و امسال ۲ مدال نقره و برنز در مسابقات قایقرانی آسیایی ازبکستان و هانگژو چین کسب کرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی محمد شهر البرز در آئین تجلیل از سارا عبدالملکی گفت: محمد شهر دارای هشت مدال‌آور بین‌المللی و کشوری در رشته‌های مختلف ورزشی است که در پایان سال جاری تجلیل می‌شوند.

«محمد اسکندری» در بخش دیگری از سخنانش گفت: این شهر در زمینه ورزش‌های همگانی طرح‌ها و پروژه‌های متعددی در بوستان‌ها و مکان های عمومی به اجرا درآورده که از جمله آنها ساخت خانه‌های ورزش در پارک‌ها است.

وی ادامه داد: اولین خانه ورزش محمد شهر چندی پیش با امکانات مختلف ورزشی مانند دوچرخه و سایر ملزومات برای استفاده رایگان ورزش خانواده‌ها گشوده شد و چهار خانه دیگر در دست ساخت است.

اسکندری گفت: همچنین قطعه زمین یک هکتاری برای ورزش همگانی در محمد شهر با مشارکت بخش خصوصی برای ورزش‌های توپی و ساحلی تا سال آینده آماده بهره‌برداری می‌شود.

وی بیان کرد: تمام بوستان‌های محمدشهر برای ورزش عمومی به امکانات لازم تجهیز شده ضمن آنکه بازسازی زمین چمن فوتبال این شهر که در اختیار اداره کل ورزش و جوانان البرز بود توسط مدیریت شهری انجام شده است.

اسکندری در بخش دیگری از سخنانش به راه‌اندازی اولین فرهنگسرای محمدشهر برای فعالیت تمام گروه‌های هنری خبر داد و گفت: تشکیل شورای فرهنگی در ۱۴ محله محمدشهر هدفگذاری شده که تاکنون سه شورا فعال شده است.

اسکندری بیان کرد : ایجاد قرارگاه فرهنگی محمد شهر به ریاست امام جمعه این شهر یکی دیگر از اقدامات است ضمن آنکه ساختمان آدینه برای استقرار دستگاه‌های فرهنگی مانند اداره تبلیغات اسلامی، فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه هنری از دیگر اقدامات مدیریت شهری است که به زودی تکمیل و بهره‌برداری می‌شود.

 

 

کدخبر: 16536


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise