چهارشنبه، 05 تیر 1398 - 16:09

ایجاد پیاده راه در حاشیه شرقی رودخانه کرج

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: چند پروژه بزرگ با هدف تقویت زیرساخت‌های تفریحی و گردشگری در کرج احداث می شود.

کرج - امید بانوان؛ کرج امروز نوشت؛ پیمان بضاعتی پور اظهار کرد: پیش بینی می شود فاز اول پروژه یِ ۶۰۰ متری ایجاد پیاده راه در حاشیه شرقی رودخانه کرج تا پایان امسال به بهره برداری برسد.

وی ادامه داد: تجهیز این مسیر به مبلمان شهری، فضای سبز و ایجاد غرفه های ارایه خدمات به شهروندان می تواند نویدی برای رونق اقتصادی باشد.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهردار کرج با اشاره به اینکه مجموعه مدیریت شهری و سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری در کنار حفظ و نگهداری و توسعه فضای سبز شهری و پیرامونی، چندین پروژه بزرگ با هدف تقویت زیرساخت‌های تفریحی و گردشگری را در کرج دنبال می کند، ادامه داد: از جمله این طرح‌ها ایجاد توقفگاه بین راهی در خط ۴ حصار شامل احداث پارک، آبشار همگام و ایستگاه کوهیار در دره وسیه است که عملیات فنی و اجرایی آن تکمیل شده و در آستانه بهره برداری قرار دارد.

وی با تاکید بر سرعت بخشی در اجرای این پروژه گفت: برنامه ریزی مناسبی برای احداث و توسعه پارک های محله ای در همه مناطق به ویژه مناطق کم برخوردار انجام گرفته که نسبت به اجرای آن اقدام خواهد شد.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1656


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise