چهارشنبه، 05 تیر 1398 - 17:18

کار دانشگاه فقط آموزش دادن نیست

رئیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی البرز از امضای تفاهم‌نامه آموزش، پژوهش و فناوری بین دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز و اتاق بازرگانی البرز خبر داد.

علم و فناوری- امید بانوان؛  دکتر دانش کار آراسته گفت: ایجاد دانشگاه جوار صنعت به عنوان یکی از اولویت‌های دانشگاه علمی کاربردی مطرح است.

وی با بیان اینکه امضای تفاهم‌نامه با اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز می‌تواند برای هر دو نهاد بسیار اثرگذار باشد، گفت: با امضای این تفاهم‌نامه، علاوه بر اینکه ارتباط مستمر با صنعت نیز که یکی از فعالیت‌های این دانشگاه است و اساتید دانشگاه باید به رفع نیازهای جامعه کمک کنند، اظهار داشت: دانشگاه دیگر فقط آموزش‌محور نخواهد بود و باید با ارتباط قوی با صنعت، بتواند به حل مشکلات جامعه کمک کند.

وی گفت: محور اصلی تفاهم نامه، بهره گیری دو جانبه از امکانات، تجربیات و ظرفیت‌های طرفین است که منجر به هم افزایی در راستای پاسخ گویی به نیازهای جامعه است.

گفتنی است این تفاهم‌نامه با هدف تعامل دانشگاه و اتاق بازرگانی در جهت شناسایی و عارضه‌یابی مشکلات موجود اقتصادی بنگاه‌ها شامل صنعت، معدن، کشاورزی، تجارت و خدمات استان البرز و کمک در جهت ایجاد ساز وکار لازم برای ارائه پیشنهادها و راه‌حل‌های ممکن در جهت رفع مشکلات و همچنین تلاش برای بهره‌وری بیشتر و کمک به ارائه راه حل در راستای بهبود شاخص‌های فضای کسب و کار، به امضای طرفین رسید.

انتهای پیام/ 

 

کدخبر: 1658


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise