پنجشنبه، 06 تیر 1398 - 12:49

عملکرد زنان ورزشکار البرزی در برخی رشته‌ها از مردان بهتر است

رئيس گروه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان البرز گفت: بانوان ما موفق شدند تا نه تنها در برخى رشته‌ها بدرخشند بلكه در قياس با آقايان هم عملكرد بهترى داشته‌اند.

کرج - امید بانوان؛  ایسنا نوشت؛ زهرا بيات با بيان اينكه براى پيشرفت بانوان اقدامات متعددى انجام شده است، گفت: امروزه مسابقاتى كه برگزار مى‌شود براساس سياست‌هاى وزارت ورزش و جوانان و به منظور آماده‌سازى ورزشكاران براى تيم و مسابقات المپيكى است تا ضمن شناسايى افراد آموزش‌هاى لازم به آنها داده شود.

بیات با بيان اينكه ورزش بانوان در كشور و مخصوصا استان البرز رشد فزاينده‌اى داشته است، گفت: با برنامه‌ريزى‌هاى صورت گرفته از سوى ورزش و جوانان استان و همچنين ساير مسئولان ورزشى، بانوان ما موفق شدند تا نه تنها در برخى رشته‌ها بدرخشند بلكه در قياس با آقايان هم عملكرد بهترى داشته‌اند.

رئيس گروه ورزش بانوان استان البرز همچنين با بيان اينكه ما به اين ميزان موفقيت اكتفا نخواهيم كرد، افزود: با وجود اينكه در برخى رشته‌ها بانوان ٣٠ درصد از تجهيزات و امكانات را دراختيار داشتند اما امروزه برخى از هيات‌هاى ورزشى و ورزشكاران بانوان با عملكرد خود نشان دادند كه چنانچه به آنها اعتماد شود مسئوليت پذيرى بالايى در قبال تعهدات خواهند داشت تا جايى كه نتيجه تلاش‌ها به ميزبانى‌هايى عالى و مقام‌هايى برتر منجر خواهد شد كه اميدواريم در ساير مسابقات در عرصه‌هاى بين المللى نيز جزو برگزيده‌هاى مسابقات باشيم.

وى با اشاره به اين موضوع كه ميزبانى البرز منجر به شناخت توانايى‌هاى بانوان در عرصه ملى شده، ادامه داد: با وجود اينكه البرز استانى نوپا به شمار مى‌رود و كمترين سرانه ورزشى را در مقايسه با ساير استان‌ها دارد، اما ورزشكاران و مسئولين ثابت كردند كه با تمام اين مشكلات توانمندى بالايى دارد و اخذ ميزبانى‌ها اين توانايى را به نمايش گذاشته است.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1664


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise