جمعه، 07 تیر 1398 - 13:36

نایب رئیس اتاق بازرگانی البرز:

بستر برای حضور فعال در بازار سوریه فراهم است

نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز حضور فعال بخش های تولید، صنعت و خدمات استان در کشور سوریه را گامی مهم در مسیر توسعه صادرات و رونق تولید ذکر کرد.

کرج - امید بانوان؛ خبرآنلاین نوشت؛ مصطفی هاشمی در همایش فرصت های تجاری دربازار سوریه  در اتاق بازرگانی البرز که با حضور رئیس  اداره عربی و افریقایی سازمان توسعه تجارت  و جمعی از فعالان اقتصادی البرز و سایر استانها  برگزار شد گفت: همانگونه که در تجربه صادرات به عراق، موفق بودیم ، ضروری است از فرصت پیش آمده جهت رفع نیازهای کشور دوست سوریه نیز وارد صحنه شویم و سهم تجاری و اقتصادی مناسبی نیز در بازارهای این کشور داشته باشیم.   

 وی هدف از برگزاری این همایش را گسترش همکاری‌های اقتصادی و بسترسازی برای  سرمایه گذاری‌های مشترک بخش های خصوصی البرز و سوریه عنوان کرد و افزود: هماهنگی های لازم  در این زمینه بین دوکشور انجام شده است.

نایب رئیس اتاق بازرگانی البرز افزود:  سازمان توسعه صادرات ایران برنامه‌های مناسبی را در راستای حمایت از سرمایه‌گذاری و مراودات مالی بین دو کشور تدارک دیده است.

مصطفی هاشمی گفت: این مهم گسترش روابط تجاری با سوریه در چارچوب دستورالعمل‌ها و ضوابط قانونی را مهیا کرده است.

وی تاکید کرد: استفاده از مرودات قانونی، وکلای تخصصی و ظرفیت مرکز داوری بین المللی در عقد قرار دادها برای تجارت ایمن دارای اهمیت است.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1678


 هموطن با تو ايران روشن است
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise