یکشنبه، 09 تیر 1398 - 12:00

۲ معلم البرزی موفق به کسب رتبه کشوری شدند

 مدیرکل آموزش و پرورش البرز گفت: ۲ معلم این استان در جشنواره تجربیات برتر مدارس در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ موفق به کسب رتبه برتر کشوری شدند.

کرج - امید بانوان؛  ایرنا نوشت؛ سالار قاسمی اظهار داشت: ماندانا شالبافان دبیر زبان انگلیسی دبیرستان قلم چی و مهناز نوری دبیر مطالعات اجتماعی دبیرستان دکتر اسپرورین البرز موفق شدند در این جشنواره به به رتبه برتر کشوری دست یابند.

وی تصریح کرد: معلمان البرزی در این جشنواره با ۲ طرح با عنوان استفاده از ارزشیابی خلاقانه جهت تقویت مهارت شنیداری دانش آموزان و تفکر خلاقانه شرکت کردند و برای استان افتخار آفریدند.

قاسمی بیان داشت: این جشنواره در ۲ محور تجارب سنجش و ارزشیابی و ابتکارات فردی و حرفه ای معلمان در مدارس برگزار شد.

وی عنوان کرد: این جشنواره با هدف توسعه و تعمیق دانش و توانمندی عمومی در زمینه ارزشیابی، تغییر نگرش دانش آموزان و معلمان اجرایی شده است.

قاسمی از ارتقاء سطح عملکرد معلمان در بکارگیری شیوه های صحیح ارزشیابی، شناسایی و کاربست شیوه ها و الگوهای موفق، ایجاد انعطاف و تنوع در شیوه های ارزشیابی و فراهم کردن زمینه لازم برای تبادل تجربیات کارکنان آموزشی را از دیگر اهداف جشنواره کشوری تجربیات برتر مدارس ذکر کرد.

وی افزود: در آیین اختتامیه این جشنواره که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد، از معلمان البرزی با اهدا لوح تجلیل شد.

وی ادامه داد: دانش آموزان و فرهنگیان البرز در طول سال تحصیلی ۹۸-۹۷ در جشنواره ها، المپیادهای علمی کشوری و جهانی و مسابقات فرهنگی، ورزشی، قرآنی و نانو با کسب رتبه های برتر درخشیدند.

استان البرز ۴۶۰ هزار دانش آموز و حدود ۲۵ هزار فرهنگی دارد.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1682


یا حسین
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise