یکشنبه، 24 دی 1402 - 12:12

رئیس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری خبر داد

همدلی اصحاب فرهنگ و هنر تبریز برای آزادی مادران دربند به بار نشست

رئیس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز از ثمربخشی همراهی اهالی فرهنگ و رسانه و خیران تبریزی برای آزادی مادران دربند جرائم غیرعمد خبر داد.

شهربانو . امید بانوان؛ به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، «امیر نصیربیگی» با قدردانی از همراهی صورت گرفته در اثر برنامه اظهار کرد: این رویداد که به همت شهرداری تبریز و همراهی ستاد دیه استان، شورای اسلامی شهر، مناطق دهگانه، سازمان سیما منظر، اصحاب فرهنگ و هنر تبریز موجب جمع آوری بیش از یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان، برای آزادی مادران دربند تبریز گلریزان شد.

وی افزود: همچنین از سوی شهردار تبریز ۲۰۰ میلیون تومان به برکت میلاد بزرگ بانوی عالم حصرت فاطمه زهرا (س) جهت اختصاص به آزادی زنان زندانی مصوب شده که در اختیار ستاد دیه قرار خواهد گرفت.

وی گفت: این امر موجبات آزادی یکی از زندانیان زن واجد شرایط بعد این برنامه را فراهم آورده تا شاهد حضور ایشان در کانون گرم خانواده باشیم.

نصیربیگی با قدردانی از اهتمام ستاد دیه برای رفع مشکلات افراد دارای جرائم غیرعمد افزود: همچنین طبق اعلام ستاد دیه استان دیگر نفراتی که در این خصوص پرونده ایشان در حال پیگیری است، به امید خدا شاهد رهایی ایشان هم خواهیم بود.

رئیس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز، ابراز امیدواری کرد: امیدواریم با فراهم شدن شرایط پرونده سایر مددجویان، زمینه ازادی آنها را از زندان فراهم آورد.

وی ضمن قدردانی از همراهی ارزشمند ستاد دیه و هنرمندان و فعالان اجتماعی و خیران همیشه همراه، خواستار استمرار چنین فعالیت‌هایی در خصوص مشارک‌های مردمی شد.

کدخبر: 16892


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise