یکشنبه، 09 تیر 1398 - 15:38

عضو شورای شهر کرج تأکید کرد:

ضرورت پرداخت حقوق کارگران مترو

رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت های فرسوده شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: مدیران شهری باید پای قول و وعده های خود بایستند و این گونه نباشد که صحبت ها پس از مدتی به فراموشی سپرده شوند.

کرج - امید بانوان؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، احد رسولی صبح امروز (یکشنبه 9 تیر) طی نطق پیش از دستور در ابتدای صد و پنجاه و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر کرج گفت: به واسطه برخی کارگران مترو از تأخیر 6 ماهه در پرداخت حقوق این عزیزان اطلاع یافتم که با توجه به شرایط سخت کاری آنها در گرمای عمقِ زمین انتظار می شود شخصِ شهردار به مسئله ورود پیدا کند.

وی خواستار تسریع در تشکیل جلسات کمیته تامین منابع مالی پروژه مترو شد و تصریح کرد: پیمانکار پروژه در ابتدای دوره کنونی مدیریت شهری کرج وعده افتتاح یک ایستگاه قطار شهری در بهمن 97 را مطرح کرده بود که با گذشت این زمان هنوز خبرهای امیدوارکننده ای از مترو به گوش نمی رسد و اندرخم تامین نقدینگی هستیم.

رسولی خطاب به شهردار کرج بیان داشت: امیدواریم مدیران شهری در جهت تحقق بودجه عملیاتی و راهبردی که توسط شهرداری ارائه و از سوی شورای اسلامی شهر مصوب شده است، همت عالی داشته باشند. اواخر سال گذشته بود که یکی از مدیران شهری وعده افتتاح یک پروژه در هر ماه را مطرح کرد که این وعده نیز عقیم مانده است و ظاهراً این فراموشی در حال تبدیل به یک اپیدمی است.

عضو شورای اسلامی شهر کرج در پایان خواستار نصب روزشمار برای وعده های مدیران شهری در خصوص زمان بهره برداری از پروژه های عمرانی و خدماتی شد و افزود: مدیران باید صاحب وعده ای که می دهند، باقی بمانند و چنانچه صحبت های آنها در جامعه ایجاد امیدواری می کند، تحقق آن قول ها نیز ضرورت دارد، به ویژه در خصوص مترو که متاسفانه زمان زیادی از کلنگ زنی آن گذشته اما تامین مالی آن در هاله ای از ابهام قرار دارد.

انتهای پیام/ 

کدخبر: 1693


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise