یکشنبه، 09 تیر 1398 - 15:41

شهردار کرج خبر داد:

آرامستان بهشت علی (ع) تا پایان تیر ماه به بهره‌برداری می‌رسد

شهردار کرج گفت: دومین آرامستان بزرگ کرج تا پایان این ماه به بهره برداری می‌رسد.

کرج - امید بانوان؛ کرج امروز نوشت؛ علی کمالی زاده در حاشیه صد و پنجاه و یکمین جلسه شورای شهر کرج اظهار کرد: با توجه به اینکه ظرفیت آرامستان بهشت سکینه (س) به زودی تمام می‌شود، عملیات عمرانی آرامستان بهشت علی (ع) در حال اجرا است.

وی با اشاره به زمان بهره برداری دومین آرامستان بزرگ شهر ادامه داد: طبق پیش بینی صورت گرفته، این آرامستان تا آخر تیرماه تکمیل و به بهره برداری می‌رسد.

وی در ادامه با اشاره به افزایش چنددرصدی قیمت خدمات سازمان آرامستان‌ها توضیح داد: با توجه به افزایش بهای خدمات مختلفی که این سازمان ارائه می‌دهد، این افزایش قیمت دور از منطق نبوده است.

این مسئول افزود: البته افرادی که  به دلیل عدم توانایی مالی از پس پرداخت هزینه کفن و دفن اموات خود بر نمی‌آیند شامل ماده 17 شده و می‌توانند متوفی خود را بدون پرداخت هزینه‌ای دفن کنند.

کمالی زاده ابراز کرد: بدون شک خرید لوازم دفن، حفظ نظافت و پاکیزی قطعات مختلف، نگهداری از فضای سبز، تامین امنیت آرامستان و...هزینه بر است به همین دلیل انتظار می‌رود شهروندان در تامین بخش کوچکی از این هزینه‌ها مشارکت داشته باشند تا سازمان آرامستان‌ها بتواند خدمات مناسبی به انها ارائه دهد.

شهردار کرج در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به ضرورت تکمیل طرح سیل برگردان کرج گفت: با تکمیل این پروژه نگرانی‌های وجود در خصوص وقوع سیلاب و جاری شدن روان آب‌ها به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد.

انتهای پیام/ 

 

کدخبر: 1694


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise