یکشنبه، 08 بهمن 1402 - 12:36

سرپرست شرکت گاز استان اعلام کرد

قطع گاز ۲۰۴ ویلا در استان البرز

سرپرست شرکت گاز البرز با اشاره به بازدید از ۹۳۳ ویلا در این استان گفت: برای ۲۳۱ مالک ویلا اخطار صادر و گاز ۲۰۴ ویلا قطع شده است.

البرز. امید بانوان؛ «کامران ایمانی فولادی» با اشاره به برگزاری سومین جلسه کمیته سوخت و انرژی با حضور مسئولان ارشد البرز و دستگاه‌های خدمات رسان در شرکت گاز استان گفت: برنامه‌ریزی سوخت، تصمیم‌گیری در مورد سهمیه‌بندی، قطعی‌های احتمالی، تعطیلی مدارس یا اداره کردن به صورت مجازی، کاهش ساعت اداری و قطع گاز مراکز ورزشی و تفریحی در جلسات این کمیته اتخاذ می‌شود.

وی با بیان اینکه اهمیت این جلسه به اندازه‌ای است که مدیران کل برخی ادارات شخصاً در این کارگروه حضور پیدا می‌کنند، افزود: سومین جلسه کمیته سوخت در حالی برگزار شد که جبهه هوای بارشی وارد کشور و در نتیجه آن بارندگی در استان آغاز شده و در روزهای آینده بر اساس نظر کارشناس هواشناسی با افت دمای هوا مواجه خواهیم بود. با توجه به شرایط پیش آمده تمام کارکنان امدادی شرکت گاز در حالت آماده باش هستند.

سرپرست شرکت گاز استان البرز مطرح کرد: جلسه‌های درون سازمانی کمیته سوخت زمستانی هر روز برگزار شده و پایش دمای ادارات و مراکز تجاری نیز به صورت روزانه در حال انجام است. پیش از اینکه سوخت صنایع قطع شود، محدودیت‌هایی اعمال شده و مضاف بر این گاز برخی از مشترکان صنعتی از جمله کوره‌های آجرپزی قطع و برای برخی صنایع نیز محدودیت ۵۰ درصدی اعمال شده است.

ایمانی فولادی با اشاره به اینکه تاکنون ۱۱۳ هزار و ۲۰۵ مورد پایش در استان البرز انجام شده است، خاطرنشان کرد: از ۹۳۳ ویلا بازدید و برای ۲۳۱ مالک ویلا اخطار صادر و گاز ۲۰۴ ویلا قطع شده است. همچنین از ۶۱۶ گرماتابش بازدید به عمل آمده که به ۱۸۸ مورد اخطار داده و گاز ۱۸۷ مورد نیز قطع و از ۶۰۹ واحد صنعتی برای پایش بازدید شده است.

وی گفت: برای اطلاع‌رسانی و آگاهی مردم جهت رعایت دمای رفاه و استفاده بهینه از گاز دو و نیم میلیون پیامک ارسال شده است. با توجه به اینکه ۱۰ روز آینده بر اساس پیش بینی هواشناسی روزهای سردی را پیش رو داریم و هفته بحرانی پیش بینی می‌شود، بسته پیشنهادی شرکت گاز البرز تقدیم استاندار البرز شده است که شامل استفاده برخی از صنایع از سوخت دوم، مجازی کردن مدارس، کاهش ساعت کاری ادارات و … می‌شود.

کدخبر: 17000


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise