چهارشنبه، 11 بهمن 1402 - 11:15

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز

17 پروژه راهداری استان البرز دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد

امید بانوان؛ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: همزمان با ایام‌الله دهه فجر 17 پروژه راهداری با اعتباری بالغ بر 241 میلیارد تومان در این استان به بهره‌برداری می‌رسد.

البرز. امید بانوان؛ «علی زندی‌فر» از افتتاح 17 پروژه راهداری در استان طی ایام مبارک دهه فجر خبر داد و گفت: این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر 241 میلیارد و 14میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسند.

وی افزود: در این ایام پروژه لکه‌گیری و روکش آسفالت جاده مخصوص (ابتدای حوزه استان البرز تا پل کلاک در محدوده گرمدره) با اعتباری بالغ بر 44 میلیارد و 900 میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

این مسئول، پروژه روکش آسفالت حفاظتی میکروسرفیسینگ آزادراه تهران- کرج- قزوین (باند شمالی و جنوبی) با اعتباری بالغ بر 17 میلیارد و 900 میلیون تومان، تکمیل اجرای لکه‌گیری و روکش نهایی توپکا در محور دیزین- سه راهی دیزین و گردنه پیست دیزین با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد و 900 میلیون تومان و لکه گیری و روکش آسفالت حفاظتی اسلاری‌سیل و روکش نهایی محور اشتهارد- بوئین زهرا(باند شمالی و جنوبی) با اعتباری بالغ بر 32 میلیارد و 800 میلیون تومان را از دیگر پروژه‌هایی عنوان کرد که در دهه فجر افتتاح می‌شود.

زندی‌فر، تصریح کرد: افتتاح پروژه‌های لکه‌گیری و روکش آسفالت نهایی توپکا (رمپ و لوپ‌های تقاطع غیرهمسطح کردان با آزادراه کرج- قزوین با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد و 300 میلیون تومان و لکه گیری و روکش آسفالت حفاظتی اسلاری سیل و میکروسرفیسینگ در محور کیانمهر- ماهدشت(لاین رفت و برگشت) با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد و 400 میلیون تومان در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرکل راهداری البرز تصریح کرد: همچنین در ایام‌الله دهه فجر افتتاح پروژه بهسازی و روکش آسفالت در راستای حذف گره ترافیکی باند جنوبی آزادراه تهران- کرج(محدوده کلاک تا فردیس) با اعتباری بالغ 14 میلیارد و 200 میلیون تومان، لکه‌گیری و روکش آسفالت حفاظتی کمربندی اشتهارد با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد تومان، بهسازی و روکش آسفالت محور دیزین- سه راهی دیزین تا گردنه پیست دیزین با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد و 400 میلیون تومان، تعمیر و مرمت درزهای انبساط پل کلاک و پل‌های آزادراه تهران- کرج- قزوین با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان و تعمیر و مرمت گالری‌های محور کرج- چالوس با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد تومان نیز به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: در این ایام پروژه تعمیر و مرمت پل های گوران، خچیره، موچان در حوزه شهرستان طالقان با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 200 میلیون تومان، مرمت ابنیه فنی، احداث دیوار سنگی و گابیونی و رفع آبشستگی های ناشی از سیل در محور کرج- چالوس با اعتباری بالغ بر 14 میلیارد و 125 میلیون تومان، پروژه هندریلهای پل زیرگذر فردیس در باند شمالی آزادراه تهران- کرج- قزوین با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد و 500 میلیون تومان، احداث دیوار حائل در هفت نقطه بحرانی محور کرج- چالوس با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و 525 میلیون تومان، اجرای روشنایی نقطه ای در راه های شهرستان اشتهارد با اعتباری بالغ بر 72 میلیون تومان و نصب نیوجرسی در سطح راه‌های البرز با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 97 میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

 

کدخبر: 17031


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise