جمعه، 20 بهمن 1402 - 13:10

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر

دو آموزشگاه فنی و حرفه‌ای آزاد در استان البرز افتتاح شد

به مناسبت گرامیداشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در هفتمین روز از دهه مبارک فجر، با حضور مسئولان اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان، آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای سینام و دلانا در عظیمیه کرج افتتاح و آماده بهره‌برداری شد.

البرز. امید بانوان؛ «محمدرضا زیدی» معاون آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز در آئین افتتاح این آموزشگاه‌ها افزود: در راستای اهداف سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور مبنی بر توسعه و گسترش آموزش‌های مهارتی و با هدف بهره‌مندی اقشار مختلف استان از این آموزشها، اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای البرز، تقویت بخش غیر دولتی را در دستور کار قرار داده است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از وظایف مهم آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای، ارائه خدمات آموزشی نوین بر اساس نیاز بازار کار بوده که امیدواریم شاهد توسعه همه جانبه مهارت‌آموزی و ترویج گفتمان مهارتی در سطح کشور باشیم.

محمدرضا زیدی خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات اصلی کشور، پدیده بیکاری بوده در حالیکه هیچ فرد ماهری در جامعه بیکار نخواهد بود و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشوربا بهره‌گیری از همه ظرفیتهای آموزشی خود در سراسر کشور، در راستای توانمندسازی مهارتی اقشار مختلف جامعه در حال ایفای نقش محوری خود می‌باشد.

گفتنی است با صدور مجوز تأسیس آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای سینام و دلارا، فعالیت این آموزشگاه‌ها در حوزه‌های فناوری اطلاعات، گردشگری، امور مالی و بازرگانی، صنایع پوشاک و مراقبت و زیبایی از امروز شروع شد.

کدخبر: 17044


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise