جمعه، 20 بهمن 1402 - 14:44

استاندار البرز در همایش جامعه تولید و تعاون:

کارگران شریف البرز با حضور پرشور در انتخابات پیش رو، نقش آفرینی کنند

نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به مجاهدت‌های جامعه کارگری در دوران پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و سنگر کار و تولید گفت: این قشر در عرصه‌های مختلف کشور و البرز خوش درخشیده است.

البرز. امید بانوان؛ «مجتبی عبداللهی» در همایش بزرگ جامعه تولید و تعاون استان البرز که به مناسبت دهه مبارک فجر در تالار شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار شد، افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، مردم و مسئولان شاهد نقش آفرینی‌های جامعه کارگری در عرصه تولید و اقتصاد کشور هستند.

وی ادامه داد: این عزیزان در طول دوران دفاع مقدس با حضور در جبهه‌های جنگ، شهدای گرانقدری تقدیم آرمان‌های والای نظام اسلامی کردند.

استاندار البرز گفت : امروز جامعه کارگری کشور همچنان پای نظام، انقلاب، ولایت و خون پاک شهدا ایستاده است.

وی با قدردانی از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی قشر کارگری استان البرز افزود: دولت سیزدهم با تمام کاستی‌ها و مشکلات در همه عرصه‌ها به مردم خدمت می کند.

استاندار البرز با بیان اینکه این استان از مناطق پرتراکم جمعیتی کشور است، اظهار کرد: طی۲ سال گذشته در بخش‌های آموزشی، بهداشتی و درمانی، برق،آب و گازرسانی اقدامات شاخصی در این استان به عمل آمده است.

وی با بیان اینکه اکنون سه هزار و۳۰۰ تخت بیمارستانی در البرز فعال است،گفت: از این تعداد یک هزارو ۶۰ تخت در دولت سیزدهم تجهیز شده است.

وی اظهار کرد: در بخش آبرسانی و گازرسانی اقدامات دولت سیزدهم با سالهای گذشته قابل مقایسه نیست.

استاندار البرز با اشاره به اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب بر خلق حماسه در این زمینه تأکید دارند، همه باید پای کار باشیم.

وی به بیانات روز گذشته رهبر انقلاب در جمع فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش اشاره کرد و افزود: افراد خاص باید در جامعه آستین بالا بزنند و در راستای تبیین گری و امید آفرینی ورود کنند.

عبداللهی با بیان اینکه بیش از ۲۵۰ هزار شهید و بیش از یک میلیون جانباز برای ارزش‌های والای نظام اسلامی جانفشانی و ایثارگری کردند، گفت: امروز همه باید با دیدگاه‌های مختلف پای آرمان‌های والای انقلاب بایستیم.

وی گفت: حضور حداکثری در انتخابات با توجه به شرایط کنونی کشور مشت محکمی بر دهان معاندین و استکبار خواهد بود.

در این آیین از تعدادی از کارگران، تعاونگران و کارفرمایان بسیجی و نمونه استان البرز تجلیل شد.
کدخبر: 17054


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise