شنبه، 21 بهمن 1402 - 13:54

پرواز نجف- كرج در فرودگاه بین‌المللی پیام به زمین نشست

مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام با اشاره به استقبال صورت‌گرفته از پروازهای این فرودگاه به مقصد نجف اشرف که در ایام اربعین حسینی امسال از طریق پیام صورت گرفت، گفت: انجام پروازها از فرودگاه بین المللی پیام به مقصد نجف اشرف و بالعکس از 21 بهمن 1402 از سر گرفته شد.

البرز. امید بانوان؛ «سید مهدی جعفری» افزود: در ایام اربعین حسینی امسال حدود 15 پرواز به صورت رفت و برگشت از این فرودگاه به مقصد نجف اشرف و بالعکس انجام شد که مورد استقبال زائرین قرار گرفت.

وی با اشاره به خدمات رسانی فرودگاه بین المللی پیام به زائرانی از استان های البرز، قزوین، زنجان، تهران و قم، تأکید کرد: به همین منظور رایزنی‌هایی با ایرلاین‌های مختلف صورت گرفت که پس از توافق‌های صورت گرفته با شرکت هواپیمایی تابان، پروازهای پیام به مقصد نجف اشرف و بالعکس از 21 بهمن 1402 از طریق این شرکت هواپیمایی انجام می شود.

جعفری با بیان اینکه این پروازها به صورت هفتگی و در روزهای شنبه انجام می شود، تصریح کرد: ساعت ورود پرواز نجف به فرودگاه بین المللی پیام 9:15 و ساعت خروج 10:15 دقیقه خواهد بود.

وی ادامه داد: زائران و مسافران می توانند با مراجعه به سایتhttps://tafarojgasht.com نسبت به تهیه و دریافت بلیط اقدام نمایند.مشاور مدیر عامل و مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، تأکید کرد: همچنین زایران برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن‌های 02142109 و 09362753181 تماس حاصل نمایند.

کدخبر: 17061


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise