شنبه، 21 بهمن 1402 - 13:55

فوت ۲ نفر در پی تیراندازی یک سرباز وظیفه در البرز

در پی تیراندازی جنون‌آمیز سرباز وظیفه یگان امداد شهرستان ساوجبلاغ به سمت یکی از مأموران در حال گشت، فرمانده انتظامی استان، دستور ویژه رسیدگی صادر کرد.

البرز. امید بانوان؛ اداره اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان البرز، با صدور اطلاعیه‌ای در تشریح جزئیات این خبر اعلام کرد: اوایل بامداد شنبه ۲۱ بهمن، سرباز وظیفه یگان امداد شهرستان ساوجبلاغ به دلیل نامعلوم، به سمت یکی از پرسنل این یگان که به اتفاق هم در حال گشت‌زنی بودند، در یک اقدام جنون آمیز و با اسلحه در اختیار شلیک کرد که منجر به فوت وی شد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: قاتل در ادامه و پس از تیراندازی به سمت یکی از شهروندان که منجر به فوت وی نیز شده است، خودرو آن شهروند را به سرقت برده و بی‌هدف به سمت استان‌های غربی حرکت کرد که با اقدام اطلاعاتی انجام شده خودرو شناسایی و طی تعقیب و گریز، قاتل بدون توجه به دستور ایست پلیس، به مسیر خود ادامه داد که عوامل انتظامی با رعایت کامل قانون بکارگیری سلاح، به سمت خودرو شلیک کردند به دلیل واژگونی خودرو، ضارب فوت کرد.

بر اساس این گزارش، پس از وقوع این حادثه، فرمانده انتظامی استان دستور ویژه رسیدگی به پرونده جهت روشن شدن زوایای آن را صادر کرد که نتایج حاصله، متعاقبا اطلاع‌رسانی می‌شود.

کدخبر: 17062


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise