دوشنبه، 14 اسفند 1402 - 14:49

عضو شورای شهر کرج

پل‌های عابر پیاده کرج نیازمند تعمیرات اساسی است

نایب رئیس و رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج گفت: پل‌های عابر پیاده کرج نیازمند تعمیرات اساسی، مقاوم‌سازی و ایمنی است.

کرج. امید بانوان؛ «مریم قهرمانی صارم» در نطق پیش از دستور یکصد و پنجاه و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: با توجه به جمعیت کلانشهر کرج تعداد پل‌های عابر پیاده نسبت به تعداد جمعیت کم هست که این تعداد نیز بعضا خراب و نیاز به تعمیر ضروری دارد.

 رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج اذعان کرد: از شهردار درخواست می‌شود که بهسازی پل‌های عابر پیاده را در اولویت قرار داده و علت خرابی چندین ماهه این پل‌ها را بررسی کند و توضیح دهد که چرا پیمانکار پل‌های عابر پیاده به شهروندان اجازه استفاده در ساعات پایانی شب  را نمی‌دهند.

  قهرمانی صارم در بخش دیگری از تذکرش به پروژه‌های عمرانی در دست اقدام اشاره کرد و افزود: اجرای عملیات عمرانی در برخی از  پروژه‌ها  باعث نارضایتی مردم شده است و دسترسی اهالی را قطع و در رفت و آمد اخلال به وجود آورده است.

 نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: با توجه به برودت هوا که امکان کارهای عمرانی وجود ندارد و برخی خیابان‌ها که خیابان اصلی هستند باعث دامن زدن به ترافیک و بی‌نظمی شده است که شهردار هر چه سریعتر نسبت به برطرف کردن آن اقدام کند.

کدخبر: 17108


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise