دوشنبه، 14 اسفند 1402 - 15:01

پخش سه فیلم سینمایی در نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام

رئیس کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام با اشاره به اجرای برنامه‌های جذاب برای بازدیدکنندگان این نمایشگاه، عنوان کرد: به همین منظور، سه فیلم سینمایی ایرانی و خارجی در حوزه هوانوردی در ایام برگزاری نمایشگاه صنعت هوایی پیام به نمایش درخواهدآمد.

البرز. امید بانوان؛ «سید مهدی جعفری» افزود: در این نمایشگاه، 2 فیلم سینمایی ایرانی به نام‌های «منصور»،«آسمان غرب» و یک فیلم سینمایی خارجی از روز چهارشنبه شانزدهم اسفندماه به مدت سه روز به اکران درمی آیند.

وی ادامه داد: این فیلم‌های سینمایی از ساعت 17  در ترمینال فرودگاه بین‌المللی پیام و محل برگزاری نمایشگاه صنعت هوایی پیام برای بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته می‌شود.

جعفری در ادامه پروازهای نمایشی و چتربازی را  از دیگر برنامه‌های جذاب این نمایشگاه عنوان کرد و افزود: همچنین در بخش نمایش زمینی (استاتیک شو ) تلاش شده تا بیش از ۳۰ هواپیما، از انواع سبک و سنگین در حوزه ‌های نظامی و عمومی در معرض دید عموم قرار گیرد.

نمایشگاه صنعت هوایی پیام از ۱۶ تا ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ در فرودگاه بین‌المللی پیام از ساعت ۱۰ تا ۱۸ برگزار خواهد شد، علاقه‌مندان برای حضور و بازدید از این نمایشگاه می‌بایست با مراجعه به سایت www.payamairshow.com نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

کدخبر: 17110


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise