دوشنبه، 14 اسفند 1402 - 16:38

در جشن نیکوکاری نوروز را هدیه دهیم

آغاز جشن نیکوکاری و عید همدلی در استان البرز

جشن نیکوکاری و عید همدلی با هدف ترویج فرهنگ خیر و احسان به منظور فراهم نمودن حضور گسترده مردم نوع‌دوست و خیّران جهت کمک به خانواده‌های نیازمند و مددجویان کمیته امداد امام(ره) در البرز برگزار خواهد شد.

البرز. امید بانوان‌؛ «رضا البرزی» مدیرکل کمیته امداد امام(ره) البرز بابیان اینکه امسال نیز همچون سنوات گذشته در هفته احسان و نیکوکاری، جشن ملی نیکوکاری برگزار خواهد شد گفت: این جشن با هدف ترویج فرهنگ خیر و احسان به منظور فراهم نمودن حضور گسترده مردم نوع‌دوست و خیّران جهت کمک به خانواده‌های نیازمند و مددجویان کمیته امداد امام(ره) برگزار خواهد شد.

 البرزی با اشاره به اینکه  شعار امسال «در جشن نیکوکاری نوروز را هدیه دهیم» است گفت: جشن نیکوکاری هم‌ زمان در روز دوشنبه ۱۴ اسفند ماه در سراسر مدارس استان با هماهنگی آموزش و پرورش و همچنین در روز 17 اسفند ماه در ۱۳ دفتر کمیته امداد امام (ره) و ۳۶۰ مرکز نیکوکاری استان و ۱۸ اسفند ماه در سراسر کشور در مصلّی‌‌های نماز جمعه خدمتگزاران این نهاد آماده جمع‌آوری کمک‌های مردم نیکوکار البرز هستند.

وی با بیان اینکه غیر از پایگاه‌‌های ثابت ۴۰ پایگاه سیّار نیز برای جمع‌آوری هدایای مردم به نیازمندان پیش‌بینی شده است گفت: خیّران نیک اندیش در طول سال نیز می‌توانند علاوه بر کمک نقدی، حمایت‌های غیر نقدی در زمینهٔ پوشاک، سبدکالای غذایی، خدمات مسکن از قبیل خرید، ساخت و ودیعه، کمک‌ های درمانی و فرهنگی و همچنین تأمین جهیزیه محرومان را نیز عهده‌دار شوند.

گفتنی است: مردم نیکوکار می‌توانند هدایای نقدی خود در جشن نیکوکاری را از طریق شماره گیری کد دستوری #۰۲۶*۸۸۷۷* و شماره کارت 6037997950030578 نزد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت پرداخت نمایند

کدخبر: 17123


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise