پنجشنبه، 17 اسفند 1402 - 10:19

جشنواره نوروزی؛

رنگ‌آمیزی و نقاشی تخم مرغ‌ها و بشقاب‌های نوروزی آغاز شد

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: جشنواره رنگ‌آمیزی و نقاشی تخم مرغ‌ها و بشقاب‌های شهری نوروزی با حضور بیش از ۲۵ نفر هنرمندان، در بوستان فاتح به مدت سه روز برگزار می‌شود.

کرج . امبد بانوان؛ «علیرضا عاقلی»  اظهار کرد: با آغاز فصل رویش و فرارسیدن بهار ۱۴۰۳ به جهت فضاسازی شهری، افزایش روحیه نشاط و حس شادابی و سرزندگی به شهروندان و مسافران نوروزی، در روزهای پایانی سال ۱۴۰۲ برنامه‌های متفاوتی در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: جشنواره رنگ‌آمیزی و نقاشی تخم مرغ‌ها و بشقاب‌های شهری نوروزی با حضور بیش از ۲۵ نفر هنرمندان، در بوستان فاتح به مدت سه روز برگزار می‌شود.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج بیان داشت: طرح‌های منتخب هنرمندان جهت اجرا با تکنیک رنگ اکریلیک بر روی ۳۰ عدد تخم مرغ و ۳۰ عدد بشقاب نقش خواهد بست.

به گفته عاقلی، این طرح‌ها در فراخوان جشنواره نوروزی به دبیرخانه جشنواره ارسال و پس از بررسی توسط کمیته داوری متشکل از اساتید هنری انتخاب و مورد تأیید قرار گرفت.

وی اضافه کرد: پس از پایان جشنواره، در روز جمعه آثار جشنواره نوروزی شامل تخم مرغ های رنگی و بشقاب‌ها در سطح شهر جانمایی و نصب خواهد شد.

کدخبر: 17153


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise