جمعه، 18 اسفند 1402 - 10:25

برگزاری سومین دوره بازارچه برکت در کرج

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز از اجرای سومین دوره بازارچه برکت عرضه محصولات مشاغل خرد و خانگی در حصارک خیابان برزنت خبر داد.

کرج. امید بانوان؛ «عبدالله دارایی» مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز با اعلام این خبر گفت: به منظور حمایت از تولیدات و توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار و در راستای اشتغال بانوان عزیز البرزی و تکمیل زنجیره تولید تا فروش در حوزه مشاغل خانگی، بازارچه‌های برکت از ابتدای دولت سیزدهم در استان البرز برنامه‌ریزی و با تامین زیرساخت‌های لازم در کرج فعالیت خود را آغاز کرده است.

 مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز در ادامه گفت: این برنامه با مشارکت و همکاری دستگاه‌های مختلف اجرایی به ویژه مدیریت شهری کرج از ۲۰ اسفند ماه به صورت دائمی از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۲۰ شب با استعداد ۵۶ غرفه در مرکز ساماندهی مشاغل خانگی استان البرز واقع در حصارک خیابان برزنت برگزار می‌شود.

 عبدالله دارایی خاطرنشان کرد: آن دسته از عزیزانی که دارای مجوز مشاغل خانگی از این اداره کل می‌باشند، می‌توانند برای شرکت در این دوره از نمایشگاه و عرضه محصولات تولیدی خود با مراجعه به تعاونی مشاغل خانگی شهرستان کرج در دور سوم نمایشگاه‌های برکت ثبت نام کنند.

 گفتنی است علاقه‌مندان و متقاضیان حضور در این نمایشگاه جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال اطلاع رسانی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز به آدرس ذیل مراجعه و فرم‌های تقاضای خود را تکمیل و ارسال کنند.

 

کدخبر: 17181

عکاس: شکوفه سیاوشی


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise