یکشنبه، 20 اسفند 1402 - 16:05

نمایشگاه محصولات خانگی و صنایع دستی عیدانه در کرج افتتاح شد

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از افتتاح نمایشگاه عیدانه و عرضه محصولات خانگی و صنایع دستی خبر داد.

کرج. امید بانوان؛ «امیر اشتری» ضمن اشاره به اهمیت ایجاد جایگاه‌ها و نمایشگاه‌های عرضه محصولات گوناگون با قیمت مناسب و تولید داخلی در آستانه نوروز، اظهار کرد: ایجاد نمایشگاه‌های عرضه محصولات خانگی به‌ویژه برای حمایت از بانوان تلاشگر سرپرست خانوار، یکی از دغدغه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج بوده که در طول سال گذشته تا کنون و در مقاطع مختلف، با برقراری فرصت فروش و کسب درآمد بانوان خودسرپرست توانسته گام مهمی در جهت حمایت از آن‌ها بردارد.

وی افزود: در آستانه نوروز ۱۴۰۳ سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج اقدام به برگزاری نمایشگاه محصولات خانگی و صنایع دستی کرده است که از روز شنبه ۱۹ اسفندماه افتتاح شده و تا روز پنجشنبه ۲۴ اسفندماه در فرهنگسرای کوثر واقع در چهارراه کارخانه قند، میزبان تمامی شهروندان گرامی خواهد بود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج بیان داشت: رزین کاری، تابلوهای نقاشی، چرم دوزی، دکوراتیو، میناکاری، شمع‌سازی، تریکوبافی، معرق کاری، زیورآلات، سوزن دوزی، تابلوی خوشنویسی و محصولات خوراکی نظیر نان‌های حجیم، انواع شیرینی، دسر و سبزیجات و ترشیجات و همچنین گل و گیاه، از محصولاتی است که در نمایشگاه عیدانه عرضه می‌شود.

اشتری گفت: علاوه بر بانوان سرپرست خانوار، برخی مستعدان کلاس‌های آموزشی فرهنگسرای کوثر که با استفاده از مربیان حاضر در این مرکز به توانایی تولید رسیده‌اند در این نمایشگاه حضور دارند.

وی ضمن دعوت از همشهریان کرجی جهت حضور در این رویداد عیدانه، اضافه کرد: به جهت رسالت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج درخصوص حمایت از بانوان سرپرست خانوار، کلیه خدمات ارائه شده به این بانوان جهت برپایی نمایشگاه، به طور کامل رایگان بوده و امیدواریم با حضور همشهریان گرانقدر شاهد نتیجه بسیار خوب برای بانوان تلاشگر شهرمان باشیم.

کدخبر: 17197


السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا
اللهم عجل لولیک الفرج
امید بانوان
System Advertise